19. 8. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Na oslavě mého bratrance jsem se seznámila s jeho dlouholetým kamarádem, který mne okouzlil na první pohled. Jmenuje se Martin a já jsem do něj opravdu zamilovaná. Jelikož jsem úspěšně odmaturovala, tak budu další školní rok nastupovat na vysokou školu....

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Na oslavě mého bratrance jsem se seznámila s jeho dlouholetým kamarádem, který mne okouzlil na první pohled. Jmenuje se Martin a já jsem do něj opravdu zamilovaná. Jelikož jsem úspěšně odmaturovala, tak budu další školní rok nastupovat na vysokou školu.

Jsem ráda za tuto příležitost do života, ale díky tomu jsem závislá na mámě, která mě bude po dobu studia živit. Když jsem se mámě svěřila, že jsem se zamilovala, tak se se mnou asi týden nebavila. Pak jsem jí chtěla Martina představit, ale to ona odmítala. Máma je po rozvodu alergická na muže. Já ale přece nemohu za to, že jí to s tátou neklapalo.

První problém jsem měla, když jsem chtěla jít na silvestrovskou párty

První problém nastal, když jsem s ním měla jít na silvestrovskou párty. V tom, že jdu na párty by ani tak problém nebyl. Problém byla společně strávená noc, kde přece nemohu myslet vážně, že bych chtěla v 19 letech spát v jednom pokoji s mužem.

Mámu jsem neposlechla a na silvestrovskou párty odešla. Od té doby ho máma nesnáší a dělá mi samé naschvály. Jednou mi dokonce řekla, že nikdy v životě nepřekročí práh jejího domu. Nějakou dobu jsem chodila na schůzky s Martinem tajně, ale takhle to dál nešlo.

S mámou jsem si chtěla promluvit a situaci nějak řešit. Říkala jsem jí, že to s ním myslím vážně, a že vůbec nechápu její postoj. Dost mě to ničí….

Nakonec jsem prostě musela odejít

Stejná situace jako na silvestra se stala, když jsem chtěla odjet na týdenní dovolenou do kempu. Máma mi to zakázala. Při našem rozhovoru z ní vypadlo, že jestli jí nechci poslouchat, tak se mám sbalit a jít si kam chci.

Udělala jsem to a jsem konečně šťastná. Přiznám, že i přes to všechno to nebylo vůbec jednoduché. Překousla jsem to a můj život je konečně bez stresu. Máma se semnou pořád nebaví.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
2 komentáře