3. 7. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Narodilo se nám před 3 měsíci miminko, které jsem si strašně přála. Celé těhotenství jsem se opatrovala a pomalu četla složení každé potraviny, kterou jsem jedla. A to vše jen abych miminku poskytla to nejlepší. Stejně tak to dělám...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Narodilo se nám před 3 měsíci miminko, které jsem si strašně přála. Celé těhotenství jsem se opatrovala a pomalu četla složení každé potraviny, kterou jsem jedla. A to vše jen abych miminku poskytla to nejlepší. Stejně tak to dělám i po jeho narození.

Když se malá narodila, tak jsem se s ní všem chlubila

Ihned, jak jsem byla propuštěná z porodnice, tak jsem plánovala návštěvu každého člena rodiny, abych se mohla pochlubit. Každý mi malou chválil, jak dobře jsem to všechno zvládla. Jediný, kdo měl problém, byla moje tchýně.

Už od příchodu se na mě divně dívala a já nechápala proč. Začala mi hned diktovat, co s malou mám a nemám dělat. Dokonce se přede všemi se mnou začala bavit i o kojení a to mi bylo opravdu nepříjemné.

Tchýně k nám začala chodit skoro každý den

Tchýně má malou ráda, takže k nám chodila opravdu často. Ze začátku mi to nevadilo, ale po třech týdnech už jsem chtěla mít také trochu klid a malou si hlavně obstarávat sama. Řekla jsem jí to a vypadalo to, že to bude v pohodě.

Nakonec začala chodit obden, tak jsem se smířila alespoň s tím. Její přehnaná péče se však zase po čase začala stupňovat a já ji musela znovu zarazit. To už se na mě i trochu naštvala a týden se u nás neukázala.

Jednoho dne zavolala, že by chtěla malou na noc domů

Když mi jednoho dne zazvonil telefon, tak jsem po jeho zvednutí nevěřila vlastním uším. Tchýně chtěla malou půjčit na noc s vysvětlením, že když se my dvě u ní nesneseme, tak tohle bude nejjednodušší řešení.

Okamžitě jsem její požadavek odmítla s tím, že dcera má nějaký režim a je zvyklá na své prostředí. Položila mi telefon a byl zase týden klid.

Já jsem jí pak zavolala sama, protože jsem z toho měla špatný pocit a navrhla jsem jí, aby zase chodila k nám, že mi to nevadí. Ona mi však oznámila, že byla u právníka a pomocí soudu si zařídí, aby mohla mít malou u sebe častěji. Jsem z toho opravdu smutná a mám strach z toho, co bude dál.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
9 komentářů