14. 10. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Na oslavě kamarádky jsem potkala mladšího kluka, který se mi velice líbil. V podstatě jsem tak celý večer strávila v jeho přítomnosti a hodně jsem se o něm dozvěděla. Přiznám se, že se mi líbil čím dál více. Opravdu...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Na oslavě kamarádky jsem potkala mladšího kluka, který se mi velice líbil. V podstatě jsem tak celý večer strávila v jeho přítomnosti a hodně jsem se o něm dozvěděla. Přiznám se, že se mi líbil čím dál více.

Opravdu parádní večer, ale hořké probuzení

Večer se opravdu vydařil, moc jsem si ho s ním užila. Tancoval se mnou, povídal si se mnou a prostě celkově s ním byla velká sranda. Pila jsem s ním čím dál víc, až jsem se najednou vzpamatovala a zjistila jsem, že ležíme u něj v posteli.

Noc jsem si opravdu užila, ale ráno jsem byla dost překvapená. Po ranním probuzení se z příjemného kluka stal nepříjemný klučina, o kterého bych si doslova ani kolo neopřela. V podstatě mě vyhodil z bytu ještě skoro polonahou.

Snažila jsem se na toto špatné ráno zapomenout, ale pořád jsem tak nějak tajně doufala, že se mi ozve. Neozval se a já jsem to zhruba za měsíc pustila z hlavy.

Po čase přišlo nepříjemné překvapení

Po nějaké době jsem najednou zjistila, že jsem těhotná a jediná možnost byl právě on. S nikým jiným než s ním jsem totiž skoro rok nic neměla. Nejsem zastánce potratů, a proto mě ani na chvilku nenapadlo, že bych si miminko nenechala.

Ze začátku jsem mu to nechtěla ani říct, ale potom jsem si řekla, že mu dám šanci. Když jsem mu to řekla, tak nejvíce řešil, jak to vlastně řekne jeho rodičům a potom přišel s testy otcovství. Test proběhl, ale ani jeho pozitivní výsledek ho nepřesvědčil.

Bude tak ze mě maminka samoživitelka a asi jsem i ráda. Jen mě překvapila jeho reakce a myslím si, že ho to jednou bude mrzet.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz