5. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

To, že jsem vedla dost veselý život, jsem nikde rozhlašovat nechtěla. A rozhodně jsem nechtěla, aby o tom můj současný partner věděl. Byla jsem mladá a zkoušela vše, co se dalo. Já toho rozhodně nelituji, ale můj přítel to...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

To, že jsem vedla dost veselý život, jsem nikde rozhlašovat nechtěla. A rozhodně jsem nechtěla, aby o tom můj současný partner věděl. Byla jsem mladá a zkoušela vše, co se dalo. Já toho rozhodně nelituji, ale můj přítel to teď nemůže překousnout.

Přítele jsem poznala jako klienta naší banky

Svého současného partnera jsem poznala jako klienta naší banky, kdy jsem byla jeho osobní bankéřkou. Byl mi dost sympatický, a tak když mě pozval na kávu, dlouho jsem se nerozmýšlela.

Byla jsem v tu dobu už asi dva roky sama, a tak jsem byla za toto setkání ráda. Hned jsem si s ním padla do noty a asi po roce randění jsem se k němu nastěhovala. Fungujeme v úplné harmonii, nikdy se nehádáme a pořád dokážeme jeden druhého překvapit.

Naposledy jsem ho překvapila až moc

Přítel se mě neustále vyptával na mou minulost, pořád chtěl vědět, kolik jsem měla partnerů. S tím jsem neměla problém, protože jsem před ním měla jeden vážný vztah.

Když však zabrousil na téma mileneckých partnerů, tak o tom se mi vůbec bavit nechtělo. Měla jsem jich za svůj krátký život opravdu hodně a rozhodně to není něco, s čím se chcete někomu svěřovat, nebo se s tím chlubit.

Několikrát jsem to zamluvila, ale pak mi došla trpělivost

Po tom, co jsem to několikrát zamluvila, se jeho zvědavost pořád stupňovala. Ptal se mě na to samé pořád dokola a opravdu často. Asi se to muselo stát, že mi jednoho dne došla trpělivost. Řekla jsem mu, že jsem měla celkem 48 milenců včetně jeho.

Po tom, co jsem mu řekla toto číslo, se ještě jednou zeptal, jestli slyšel dobře. Od té doby se na mě nedívá tak jako dřív.

Opravdu jsem ho tím číslem dost zaskočila, protože já jsem jeho druhou mileneckou partnerkou. Mrzí mě to, že jsem mu to řekla, ale přeci mu nebudu lhát.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz