6 komentářů

  1. Reakce matky vychází z její životní zkušenosti a oprávněných obav. Pravděpodobnost naplnění těch obav je i statisticky vyšší než iluze o idylickém soužití. Nejde jen o odpuštění mladické nerozvážností, ale dlouhodobý pobyt v určité společnosti člověka ovlivní, osvojí si a naučí se používat zvyklosti a pravidla tam panující. To ovlivní každého, byť má snahu a dobrou vůli se návyků zbavit. Cítíte li se na to, klidně spolu žijte, časem se to nějak vytříbí. A svatbu bych doporučil odložit, protože polovina manželství se stejně rozpadne a značná část páru žije buď dobře i bez svatby nebo s jiným či dalším partnerem. Přeji šťastnou volbu.

    1. Lence se nedivím, je dospělá, rodiče sice samozřejmě mohou říct svůj názor, ale zároveň by měli respektovat názor své dospělé dcery. Nakonec, žije s ním ona, ne rodiče, a tudíž ho i lépe zná. To říkám svůj pohled, kdybych byla na místě Lenky, taky bych si vše udělala podle sebe.
      A jelikož mám i 3 děti, tak z pohledu matky bych dětem nemluvila do toho, koho se rozhodli si vzít. Já je dovedu do dospělosti, předpokládám a doufám, že je vychovám správně a předám jim to, co jim předat chci, a zbytek je už na nich. Proč si kazit vztahy.

  2. No holka,nic ve zlém,ale.Odseděl si 8 let za násilný trestní čin a dneska dělá top managera?!Tak tomu se mě fakt nechce věřit.

  3. mně by zas zajímalo jak dlouho spolu choděj aby holka nahodou nelitovala.

  4. Manažer bez čistého trestního rejstříku neexistuje! Celé je to podivné, být tebou, děvče, jdu od toho. A navíc odsouzení za násilí? Šanci bych mu nedal a šel dál….

  5. Hubu nechť si namele každý sám. Proto ji má přece každý. O už si ji namlel, teď je na řadě ona

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.