22. 9. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Myslela jsem si, že pokud budu držet dietu, tak prostě jednoduše nebudu přibírat. Vždy to přicházelo ve vlnách. Jednu dobu jsem držela dietu skoro půl roku a mělo to viditelné výsledky. Podařilo se mi zhubnout 10 kilogramů. Když jsem...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Myslela jsem si, že pokud budu držet dietu, tak prostě jednoduše nebudu přibírat. Vždy to přicházelo ve vlnách. Jednu dobu jsem držela dietu skoro půl roku a mělo to viditelné výsledky. Podařilo se mi zhubnout 10 kilogramů. Když jsem však s dietou přestala, tak jsem za měsíc a půl měla zpátky 12 kilogramů.

Dieta vždy zafungovala, ale potom jsem nabrala ještě víc

Tento systém se pořád opakoval, takže jsem za asi 8 let držení diet ve výsledku přibrala ještě další kilogramy navíc. Zkoušela jsem u toho i více pohybu, dokonce jsem si koupila permanentku do posilovny. Tam jsem se vždy jen vyřídila a všechno mě bolelo ještě týden potom.

Přes to všechno jsem byla vždy na tom samém. Když jsem dietu držela, tak jsem něco zhubla. Když jsem s ní přestala, tak i přes hodiny strávené v posilovně, jsem zase začala nabírat.

Správně složený jídelníček mi zajistil úspěch

S kilogramy navíc mi pomohl až správně sestavený jídelníček. Nechala jsem si sestavit speciální jídelníček přímo pro moje tělo na moji váhu. Ze začátku jsem si myslela, že to prostě nebude fungovat, protože jsem v jídelníčku měla větší porce, než jsem si předtím sama chystala.

Tajemství je ale v pravidelnosti. Musím jíst pětkrát za den po 3 hodinách. Nemusím jíst nic dietního, nemám při tom hlad. Mám v jídelníčku normální jídla, jako jsou třeba těstoviny s kuřecím masem nebo normální jogurt a ovoce. Nic složitého.

Vše si chystám levně sama doma

Jídelníček mě nepřichází ani tak draho, jako když jsem si zkoušela kupovat speciální dietní jídla. Když jsem si to počítala, tak za jídlo, které si připravuji doma, utratím stejně, jako když jsem jedla nezdravě. Jsem z toho nadšená, protože mám konečně váhu, o které jsem snila.

Jediné, co mi v jídelníčku trochu vadí, je omezení kávy, kterou jsem byla zvyklá pít častokrát denně. Stále si ale říkám, že vše je jen o zvyku a za chvíli si možná na kávu ani nevzpomenu.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz