19. 1. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželkou se známe od 23 let, kdy jsem ji poznal jako nádhernou číšnici za barem. Najednou jsem k ní do baru začal chodit téměř denně. Naše přátelství brzo přerostlo ve velkou lásku a nakonec i svatbu. Začal jsem...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželkou se známe od 23 let, kdy jsem ji poznal jako nádhernou číšnici za barem. Najednou jsem k ní do baru začal chodit téměř denně. Naše přátelství brzo přerostlo ve velkou lásku a nakonec i svatbu. Začal jsem ji zanedlouho přemlouvat, aby si našla nějakou bezpečnější práci, než jakou je obsluhování několika místních opilců.


Nechtěla se své práce vzdát

Brzo jsem nám našel společné bydlení. Manželka trávila v práci každou druhou noc. Když jsem nebyl v práci, tak jsem se snažil její směny trávit v baru s ní. Ale bohužel nemohu každou. Do práce chodila ráda a často se vracela s velice dobrou náladou.

Dlouho jsem nic netušil, ale pak přišla krutá rána. Manželka nejen pracovala za barem, ale poskytovala i jiné služby některým pánům, kteří navštěvují onen bar. Pánům, které jsem tam já několikrát viděl.

Před svatbou mě varovali

Před svatbou mně několik známých říkalo, abych si ji nebral, ale netušil jsem, že mě varují právě před tímto.

Když jsem se o manželčiných aktivitách v práci dozvěděl, tak jsem se s ní okamžitě pohádal. Nedokázal jsem pochopit, proč to dělá. Vždyť si v práci oba vyděláváme dost a každý měsíc se nám podaří ještě ušetřit.

Snažil jsem se ji donutit, aby do práce přestala chodit. Několikrát mi slibovala, že už to dělat nebude, ale že práci neopustí. Dokonce se mi několikrát za své předchozí chování omluvila. Po půl roce jsem však zjistil, že s tím nepřestala.

Vysvětlení mi vážně vyrazilo dech

Po dalším zjištění, že svoje aktivity dále provozuje, jsem požadoval opravdové vysvětlení, proč to dělá. Nevěděl jsem, jestli někde dluží nějaké peníze a potřebuje si takto přivydělávat, nebo co za tím vlastně je. Její odpověď jsem ale opravdu nečekal.

Řekla mi, že je to to jediné, co ji v životě opravdu uspokojuje. Prý má ráda ten pocit, že za čas s ní chce nějaký starší muž zaplatit.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
35 komentářů