29. 4. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Od svých 18 jsem měl přes osm let vážný vztah. Tehdy jsem myslel, že si svou přítelkyni vezmu a založíme spolu rodinu. Jednoho dne mi však od ní přišla sms, že končí a omlouvá se. Nikdy jsem ji už...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Od svých 18 jsem měl přes osm let vážný vztah. Tehdy jsem myslel, že si svou přítelkyni vezmu a založíme spolu rodinu. Jednoho dne mi však od ní přišla sms, že končí a omlouvá se. Nikdy jsem ji už neviděl, dokonce měla pryč i všechny věci z našeho bytu, který jsem pro nás pronajal.

Smutek jsem zahnal pořízením motorky

Nemohl jsem se s tím srovnat a naprosto jsem tu situaci nechápal. Jak mi mohla po osmi letech jen poslat sms a odejít? Proto jsem se na všechny ženské vykašlal a koupil si motorku. Každou volnou chvíli, kdy jsem nebyl v práci a bylo k tomu počasí, jsem trávil na motorce.

Procestoval jsem celou republiku křížem krážem a potom jsem začal jezdit i do zahraničí. Přidal jsem se ke skupině motorkářů, kterou jsem jednou potkal na odpočívadle na dálnici.

Ve skupině jsem tam tehdy potkal devět kluků a jednu holku. Každý měl svůj nádherný stroj v úplně jiné cenové kategorii než byla moje motorka.

Po roce jsem si pořídil také lepší mašinu

Jelikož se kvůli mně při cestách několikrát stavělo, protože moje motorka vypověděla službu, tak jsem se rozhodl si pořídit nový stroj.

Ihned po tom, co jsem si koupil novou motorku, se naše skupina začala pomalu rozpadat. Mohla za to smrt jednoho z nás. Byl to dobrý chlap, ale na svém stroji až příliš často riskoval.

Čím dál víc jsem se začal sbližovat s Janou, která byla jedinou dámskou členkou naší skupiny. Začal jsem jezdit jen s ní a naše kamarádství pomalu přerůstalo v lásku.

Ani jsem si toho nestačil všimnout, ale začal jsem s ní trávit čas i mimo naše společné ježdění a bylo mi s ní dobře.

Měl jsem v sobě zklamání z předchozího vztahu

Musel jsem to Janě říct a vyjádřit se. Řekl jsem jí upřímně, že je mi s ní dobře a že jsem se do ní asi zamiloval, ale také jsem jí řekl, co se mi stalo v minulosti. Docela mě překvapila, když mi i ona prozradila svůj důvod k pořízení motorky.

Její přítel ji šest let podváděl a vodil za nos. Tehdy si prý řekla, že už žádného chlapa nikdy nechce. V podstatě nás svedla dohromady úplně stejná situace a láska k silným strojům.

Teď čekáme našeho malého motorkáře a plánujeme se brát. Nemohu být šťastnější.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář