19. 9. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželem jsem už skoro 15 let, tedy pokud do toho započítám i dobu před svatbou. Náš milostný život byl ze začátku normální, jako je asi u každého jiného. Postupem času se však intenzita našich společných chvil snižovala a...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželem jsem už skoro 15 let, tedy pokud do toho započítám i dobu před svatbou. Náš milostný život byl ze začátku normální, jako je asi u každého jiného. Postupem času se však intenzita našich společných chvil snižovala a snižovala.

Po pár letech vztahu jsem už necítila to napětí

Sama jsem tomu nevěřila, jak se může měnit chuť na sex v povinnost. Kolikrát jsem se sama přistihla, že jsem s manželem spala jen proto, že už to prostě dlouho nebylo, tak aby to nebylo divné. To jsem však ještě třeba iniciovala i já, a proto to manželovi nebylo divné.

Jak šel čas dál, tak jsem si na sex nevzpomněla třeba dva týdny, ale nikdy jsem neměla nic proti tomu, když dostal chuť manžel. Vždy jsem se snažila, aby si to užil a hlavně nic nepoznal.

Teď po 15 letech nemám chuť na sex vůbec, skoro se mi hnusí

Je to už 15 let, co jsem se s manželem poznala, a představa společné noci se mi opravdu skoro hnusí. Ne kvůli němu, mám ho ráda a rozhodně se mi nehnusí jako člověk. Sex se mi hnusí celkově, ať už by byl s kýmkoliv.

Zároveň však chápu jeho potřebu a nechci ho zklamat. Je to opravdu hrozná situace, protože už mi ani tak nejde se přemáhat a je to jen otázkou času, než manžel něco pozná.

Zkoušela jsem i přípravky na zvýšení libida, ale bez úspěchu

Chtěla jsem tuto svoji situaci řešit, tak jsem hledala různé rady na internetu. Našla jsem doplněk stravy, který měl zvyšovat libido a chuť na sex u žen. Neváhala jsem a rovnou jsem si ho objednala.

Slibovala jsem si od toho opravdu hodně a možná proto jsem z toho byla nakonec tolik zklamaná. Nebylo to nic drahého, ale opravdu jsem na chvilku uvěřila, že by to mohlo moji situaci vyřešit. Jsem z toho docela zoufalá. Vůbec nevím, jak se k této situaci postavit?

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz