19. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Koupil jsem dům kousek za městem s tím, že se s mou mladou manželkou odstěhujeme z rušného města. Dům má navíc i bazén, který si má žena okamžitě zamilovala. Jenže právě bazén se ukázal jako asi ten největší problém, protože...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Koupil jsem dům kousek za městem s tím, že se s mou mladou manželkou odstěhujeme z rušného města. Dům má navíc i bazén, který si má žena okamžitě zamilovala. Jenže právě bazén se ukázal jako asi ten největší problém, protože je tam manželka poměrně často, chodí k němu většinou v titěrných plavkách a často si tam zve své kamarádky.

Soused neustále okukuje manželku, právě když je u bazénu

Když jde manželka do bazénu, tak soused okamžitě zpozorní a náhodou jde dělat něco co nejblíže našemu bazénu. Sousedovi je podobně jako mě, akorát s tím rozdílem, že žije celou dobu sám. Moje manželka má pěknou postavu, je také o dvacet let mladší než já.

Když jsem souseda už několikrát upozornil, že se mi jeho chování nelíbí, tak se jen usmál se slovy, že se může dívat z jeho pozemku, kam chce. Problém je, že jsme v zástavbě, kde jiný než drátěný plot o výšce maximálně 180 cm nemůže být.

Na plot jsem přivázal neprůhlednou folii

I když nám to trochu hyzdí zahradu, tak jsem na plot přivázal neprůhlednou folii a myslel jsem si, že bude klid.

Jenže to soused rázem vyřešil tak, že si začal přistavovat terasu u jeho domu, ze které na místo našeho bazénu vidí snad ještě lépe. Takže získal výmluvu k tomu, že zrovna přestavuje a proto se pořád zdržuje v tomto místě. Není to nepříjemné jen mně, ale i manželce.

Je mi jasné, že je normální, že se chlap na ženskou podívá, ale aby z ní třeba dvě hodiny v kuse nespustil oči? To nemůže být příjemné snad nikomu.

Rozhodnul jsem se, že postavím kolem zahrady zeď

Jelikož je situace neúnosná, tak jsem se rozhodnul postavit zeď kolem našeho pozemku. Už v době, kdy jsem začal kopat výkop na základy nové zídky, mne soused několikrát napomínal, že se to nesmí.

Z domu se mi nechce, takže nevidím jiné řešení. V nejbližší době počítám s tím, že to soused někde nahlásí a já budu platit pokutu.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz