21. 4. 2022
Autor: Jana Fojtíková
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Bylo mi třiapadesát a cítil jsem se na vrcholu svých sil. V zaměstnání se mi dařilo, zastával jsem poměrně vysokou manažerskou funkci, hodně jsem vydělával. Po této stránce jsem byl hodně spokojený. O něco málo to ale drhlo v...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Bylo mi třiapadesát a cítil jsem se na vrcholu svých sil. V zaměstnání se mi dařilo, zastával jsem poměrně vysokou manažerskou funkci, hodně jsem vydělával. Po této stránce jsem byl hodně spokojený. O něco málo to ale drhlo v manželství.

Poměr s kolegyní mě nabil energií

Se ženou jsme byli spolu už třicátým rokem a měl jsem pocit, že potřebuji nové impulsy. Vše zintenzívnělo, když do práce nastoupila nová kolegyně.

Krásná mladá žena s úchvatně dlouhýma nohama. Zalíbila se mi hned, a tak jsem kolem ní začal kroužil jako motýl okolo květu. A byl jsem vyslyšený. Začali jsme si milostný románek, který mi dával křídla.

Najednou jsem se cítil jako mladík a bylo mi blaze. Sabrina mi dodávala spoustu energie a nenápadně mě tlačila k tomu, abych se rozvedl a začal žít s ní. Rozvod jsem původně neměl vůbec v plánu. Vyhovovalo mi to tak, jak tomu bylo.

Manželka se vzorně starala o rodinu a naše dvě téměř dospělé děti i o mé prádlo, Sabrina mi poskytovala rozkoš, o které se mi už ani nesnilo. Jenže rozvod nakonec přišel, když nevěra praskla a vše se manželka dozvěděla.

Život s novou rodinou

Odstěhoval jsem se a pro Sabrinu a mě koupil nový dům, kde jsme společně začali žít. Do roka se nám pak narodila dcera. Ne že bych nebyl rád, ale otcovství ve vyšším věku už bylo o něco náročnější než dříve.

Anebo to bylo i proto, že po mně Sabrina vyžadovala, abych se co nejvíce zapojoval do péče o naše dítě. To má bývalá žena zvládala dělat všechno sama.

Když byly naší dceři tři roky, postihla mě mozková mrtvice, která na mém zdraví zanechala následky. Dodnes hůř chodím a mám problémy s řečí.

Zůstal jsem sám ve velkém domě

Na Sabrině bylo vidět, jak těžko snáší, že nejsem zdravotně fit. Náš vztah dostával stále větší trhliny, až se nakonec úplně rozpadl.

Sabrina požádala o rozvod a odešla ke svému novému partnerovi i s dcerou, kterou mohu vídat o víkendech. Dnes je mi padesát devět let a žiji sám ve velkém domě. Tak jsem si pořídil aspoň psa.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
3 komentáře