30. 4. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Byla jsem s přítelem osm let. Před dvěma lety jsem se s ním začala snažit o dítě a teď má náš Kubík sedm měsíců. Přítel však před pár týdny přišel s tím, že už se mnou nechce mít nic...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Byla jsem s přítelem osm let. Před dvěma lety jsem se s ním začala snažit o dítě a teď má náš Kubík sedm měsíců. Přítel však před pár týdny přišel s tím, že už se mnou nechce mít nic společného a že odchází. Myslela jsem, že si dělá srandu, ale on se opravdu sbalil a odešel.

Po týdnu odloučení přišel zpátky do bytu, ale jen pro věci

Byla jsem z toho opravdu vyřízená a pořád dokola jsem jen plakala. Po týdnu jsem slyšela klíče v zámku a pohyb, který dělal vždy jen přítel. Zavalila mě naděje, že se vrací zpátky a bude zase všechno v pořádku.

On však přišel s velkou prázdnou taškou s tím, že si jde jen pro věci. Začal se balit a u toho mi říkal, že se musíme domluvit, co uděláme s bytem, autem a hlavně naším synem, jak si ho budeme střídat. Nebyla jsem schopná ani slova, jak mi bylo zase do breku.

Nejde o mě, ale hlavně o našeho syna

To, že mě přítel opustil, je prostě věc, která se stává více lidem. Kdyby v tom nebylo dítě, tak bych se z toho asi také za měsíc nebo dva otřepala.

Tady je však dítě a to já nemohu překousnout. Je mi prostě strašně líto, že už nikdy nebude mít tu úplnou rodinu.

Nebude mít doma tatínka a maminku. Nevím, proč tohle přítel udělal. Nevím, jestli někoho má, nebo nemá. Každopádně si myslím, že našemu synovi nepřipravil zrovna dobrý start do života.

Pořád jen sedím a přemýšlím, co jsem udělala špatně

Od té doby, co odešel, jen sedím a přemýšlím, co jsem udělala špatně. Můj přítel měl vždy navařeno, vždy měl vypráno. Snažila jsem se udržovat rodinu ve zdraví a čistotě.

Doufám, že se mi jednou dostane rozumného vysvětlení, proč k této situaci došlo. Teď se cítím opravdu špatně a musím se s tím nějak srovnat. Absolutně ale nevím, jak to jednou budu Kubíkovi vysvětlovat.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz