5. 1. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Byla to tehdy mladická hloupost, kdy jsem měla doma malinkou holčičku a nechala ji na hlídání mámě. Vyrazila jsem jako za starých časů s kamarády na večírek, kde jsem se opravdu vůbec nehlídala. Opila jsem se docela hodně. Problém...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Byla to tehdy mladická hloupost, kdy jsem měla doma malinkou holčičku a nechala ji na hlídání mámě. Vyrazila jsem jako za starých časů s kamarády na večírek, kde jsem se opravdu vůbec nehlídala. Opila jsem se docela hodně. Problém byl, že jsem na večírek dorazila autem s tím, že ho tam nechám a druhý den si ho vyzvednu.

Z večírku jsem odjela autem

Byly asi čtyři hodiny ráno a já jsem nasedla do auta. Pamatuji si z toho pouze střípky, ale vím, že jsem vezla ještě dvě kamarádky. Cesta byla dlouhá a já se snažila jet co nejvíce opatrně, protože jsem si byla vědoma toho, že jsem něco vypila.

Přišla zatáčka a strašně velký náraz, po kterém jsem se probudila až po týdnu v nemocnici. Jako jediná jsem z auta vyvázla živá. Bohužel to neplatilo pro mé dvě kamarádky, což si v životě neodpustím.

Dlouhých pět let ve vězení

Svůj trest jsem v soudní síni přijala s velkou pokorou, protože jsem si byla vědoma svého pochybení. Horší to bylo ale s mojí roční dcerou, kde bylo jasné, že se skoro pět let neuvidíme.

Každý den a každou noc jsem na dceru ve vězení myslela, dostávala jsem od mamky, která se mi o ni starala, často fotografie a malůvky, díky kterým se ten dlouhý čas dal alespoň trochu vydržet.

Vztah s dcerou skončil na bodě mrazu

Během posledního roku trestu jsem přemýšlela, jaké bude naše domácí setkání s dcerou. Co všechno musíme dohnat a co budeme dělat, až budeme zase spolu.

Když jsem konečně dorazila domů, dcera si mě vůbec nevšímala a dokonce se mě bála. Utekla přede mnou za mojí mámou. Její reakce mě strašně ranila.

Náš vztah tak nyní budujeme znovu od samého začátku a velice pomalu. Nikdy už se ty roky nevrátí, ale doufám, že ji to budu moci alespoň trochu vynahradit.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz