15. 7. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: Presidential Exec. Office of Russia / Creative Commons / CC BY 4.0

Internet se baví videem, které se vysmívá Vladimiru Putinovi. Ruský prezident se marně dožaduje podání rukou u několika světových lídrů a osobností. Vždy neúspěšně. Ruku mu nepodal ani lídr KLDR Kim Čong-un, a to prostě naštve.

Video zveřejnil uživatel vinil_26 na TikToku, který přidal do videa trefnou poznámku, že toto je v podstatě důvod toho, proč se děje, co se děje. „Začátek padoucha bývá vždy dramatický,“ napsal autor k videu.

Autor v podstatě sestříhal historické záběry šéfa Kremlu při setkání se světovými lídry a dalšími osobnostmi. Vtipné je, že se na těchto záběrech pokouší Putin svému protějšku podat ruku, podaní ruky ale nikdy není opětováno. Košem mu dal i lídr KLDR Kim Čong-un. A to už je silná káva pro někoho s egem Vladimira Putina.

@vinil_26 the beginning of a villain always has to be dramatic #putin #russia #ukraine #fyp ♬ original sound – iamthtguy

Video má nyní na TikToku přes tři miliony zhlédnutí a je šířeno i na dalších platformách.

Některým lidem je Putina v komentářích líto, jde však o nadsázku. „Ten fakt, že je mi ho líto a ráda bych ho objala, ukazuje, že úroveň mé empatie dosáhla bizarní výše,“ píše například jedna z nich. „Jediné, co kdy chtěl, bylo podání ruky… a Ukrajina,“ komentuje zase další.

Vtipných komentářů bylo více. „Když se s tebou zachází jako s padouchem, staneš se padouchem. Chtěl být pouze milován,“ zavtipkoval jiný uživatel. „Stejný osud jako Joker,“ okomentoval další vtipálek.

Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz