15. 7. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: Presidential Exec. Office of Russia / Creative Commons / CC BY 4.0, the sun, idnes.cz, wikipedia

Internet se baví videem, které se vysmívá Vladimiru Putinovi. Ruský prezident se marně dožaduje podání rukou u několika světových lídrů a osobností. Vždy neúspěšně. Ruku mu nepodal ani lídr KLDR Kim Čong-un, a to prostě naštve. Video zveřejnil uživatel...

Internet se baví videem, které se vysmívá Vladimiru Putinovi. Ruský prezident se marně dožaduje podání rukou u několika světových lídrů a osobností. Vždy neúspěšně. Ruku mu nepodal ani lídr KLDR Kim Čong-un, a to prostě naštve.


Video zveřejnil uživatel vinil_26 na TikToku, který přidal do videa trefnou poznámku, že toto je v podstatě důvod toho, proč se děje, co se děje. „Začátek padoucha bývá vždy dramatický,“ napsal autor k videu.

Autor v podstatě sestříhal historické záběry šéfa Kremlu při setkání se světovými lídry a dalšími osobnostmi. Vtipné je, že se na těchto záběrech pokouší Putin svému protějšku podat ruku, podaní ruky ale nikdy není opětováno. Košem mu dal i lídr KLDR Kim Čong-un. A to už je silná káva pro někoho s egem Vladimira Putina.

@vinil_26 the beginning of a villain always has to be dramatic #putin #russia #ukraine #fyp ♬ original sound – iamthtguy

Video má nyní na TikToku přes tři miliony zhlédnutí a je šířeno i na dalších platformách.

Některým lidem je Putina v komentářích líto, jde však o nadsázku. „Ten fakt, že je mi ho líto a ráda bych ho objala, ukazuje, že úroveň mé empatie dosáhla bizarní výše,“ píše například jedna z nich. „Jediné, co kdy chtěl, bylo podání ruky… a Ukrajina,“ komentuje zase další.

Vtipných komentářů bylo více. „Když se s tebou zachází jako s padouchem, staneš se padouchem. Chtěl být pouze milován,“ zavtipkoval jiný uživatel. „Stejný osud jako Joker,“ okomentoval další vtipálek.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz