5. 2. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měla jsem asi prostě štěstí, když jsem narazila na svého přítele. Na začátek bych rozhodně chtěla prozradit, že jsem si s ním nezačala kvůli jeho majetku, protože jsem to o něm ani nevěděla. Když jsem ho potkala, tak vypadal...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měla jsem asi prostě štěstí, když jsem narazila na svého přítele. Na začátek bych rozhodně chtěla prozradit, že jsem si s ním nezačala kvůli jeho majetku, protože jsem to o něm ani nevěděla. Když jsem ho potkala, tak vypadal spíše zanedbaně a na schůzky jezdil vždy tramvají. Prvního půl roku, kdy jsme se začali scházet, tak jsem u něj nikdy nebyla.

Pak mě vzal k sobě domů a já byla velice překvapená

Asi po půl roce mě pozval poprvé do jeho domu. Přítel má 30, takže jsem rozhodně neočekávala, jak dobře vypadající dům může mít. Přítel je od svých 22 let úspěšných obchodníkem na burze a podle toho vypadá i jeho majetek a životní styl.

Přivítal mě ve velice dobře vypadajícím a upraveném domě, kde měl i paní na úklid. Jeho vozový park je také dosti slušný. Prostě jsem to v první chvíli vůbec nechápala. Rovnou mi řekl, že nechtěl, aby se na něho nalepila nějaká holka jen kvůli penězům.

Život se mi najednou otočil o 180 stupňů

Přítel si mě k sobě rovnou nastěhoval a zahrnul mě velkou péčí a penězi. Okamžitě jsem dostala luxusní auto a přístup k penězům. Přestala jsem chodit na jeho naléhání do práce a prostě jsem si dobře žila.

Mé kamarádky jsem poté už ani nechtěla vídat, protože jsem je hodnotila podle toho, v jakém autě jezdí a co na sobě nosí. Nikdy jsem si nemyslela, že bych někdy mohla být taková. Začala jsem se chovat opravdu otřesně a tak jsem přicházela o své dlouholeté kamarádky.

Peníze kazí charakter

Vyvrcholení přišlo na oslavě přítele, kde jsem měla ještě dvě kamarádky. Oběma jsem se vysmála za to, že mají na sobě laciné oblečení. Chovala jsem se k nim opravdu hnusně a povýšeně. Přítel mi to tehdy hodně vyčetl a řekl mi, že přesně takovou holku nechtěl.

Na známém rčení, že peníze kazí charakter, přeci jen něco bude. Zamyslela jsem se proto nad sebou a teď přemýšlím, jak se všem co nejlépe omluvit.

Vrátila jsem se do práce a k penězům přítele mám už úplně jiný vztah. Snažím se být zase takovou, do které se ze začátku zamiloval.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
5 komentářů