21. 6. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: Česká televize, the sun, idnes.cz, wikipedia

Internet si našel novou zábavu. Podvazky Václava Moravce z dílny vtipálků vystupujících na Youtube kanálu Nepopular Cz připomínají tvorbu České sody. Někteří podle toho tvůrce v kontextu hosta překřtili na Fialovou sodu. Snad nejslavnější pořad z dílny České televize...

Internet si našel novou zábavu. Podvazky Václava Moravce z dílny vtipálků vystupujících na Youtube kanálu Nepopular Cz připomínají tvorbu České sody. Někteří podle toho tvůrce v kontextu hosta překřtili na Fialovou sodu.

Snad nejslavnější pořad z dílny České televize Otázky Václava Moravce zažil svou první povedenou parodii již v rámci legendární České sody, kdy parta kolem Milana Šteindlera a Petra Čtvrtníčka přejmenovala pořad na Otázky Václava Hlodavce.

Pořad se později objevil například i v satirickém videu, které reflektovalo prezidentský souboj Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga.

Nová parodie pořadu s názvem Podvazky Václava Moravce reaguje na aktuální témata. Hostem satirického pořadu je fiktivní ukrajinský vicepremiér Petr Fiala, který se gesty náramně podobá skutečnému českému Petru Fialovi. Došlo i na pověstné signály, a to hned z několika zdrojů.

V satirickém pořadu vystupuje i filozof, laureát, teolog a prelát Tomáš Ďáblík, což je zřejmě odkazem na katolického kněze a teologa Tomáše Halíka, který se často vyjadřuje k nejrůznějším společenským tématům.

Na dolní liště probíhají novinky jako v klasickém vysílání. Nečekejte však převratné informace. „Vysvětlit se dá vše, ale rozhodně ne všem,“ píše se například v jedné ze satirických novinek.

Na videoklip s parodií se poté můžete podívat zde. Zábava zaručena.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz