16. 2. 2023
Autor: Michaela Romanová
zdroj: distribuce TV Nova, the sun, idnes.cz, wikipedia

Po vyřazení Soni Sedláčkové se vody letošního Survivoru opět rozvířily. A to zejména mezi Bárou Mlejnkovou a Karolínou Krézlovou, které zastupují kmen Hrdinů. Proč se Karolína potetované Báry tolik bojí? A koho z minulého ročníku svým chováním Bára připomíná?...

Po vyřazení Soni Sedláčkové se vody letošního Survivoru opět rozvířily. A to zejména mezi Bárou Mlejnkovou a Karolínou Krézlovou, které zastupují kmen Hrdinů. Proč se Karolína potetované Báry tolik bojí? A koho z minulého ročníku svým chováním Bára připomíná?

Potetovaná Bára křehkou Karolínu děsí

Pokerová hráčka Bára nemá zrovna nejpřívětivější vystupování, o čemž se sama přesvědčila Karolína Krézlová. Ta přiznala, že Bářina dominantní povaha ji děsí a bojí se jí.

I proto prohlásila, že právě Bára bude do konce soutěže adept na vyřazení, kterého bude stále navrhovat. Karolína se totiž bojí, kam až může Bářina nestabilní psychika zajít.

Bára Mlejnková má nervy nadranc

A není se čemu divit, ne jednou Bára na Karolínu vyjela: „Ulhaná jsi, levá jsi, kradeš. Máš šátek, navíc deku. Třikrát řekneš, že chceš odejít, a pak tady chceš zůstat. Tak se podle toho chovej,“ slovně napadla Barbora Karolínu.

Bářina povaha začíná vadit jak soutěžícím, tak divákům

Podle ostatních soutěžících je Bára až zbytečně agresivní, měla by se mírnit i v tom, že všem dává najevo, že všechno ví ona nejlíp. Diváci označili spojenectví Báry a Kateřiny Klinderové za napodobování chování Shopalcoholic Nicol a Chilli z loňského roku.

Nejeden divák reagoval na chování Báry Mlejnkové „Báry chování s Kundosaki je naprosto otřesný. Zřejmě si hrají na Nicol a Chilli,“ zněl komentář od sledujících, další v podobném duchu pokračoval: „To chování je tedy otřes, a to jsou zatím online jen čtyři díly.“

Také moderátor Ondřej Novotný se obává, že Bářino vystupování ji ze soutěže vyřadí

Podle Ondřeje patří Bára mezi nejsilnější hráče Survivoru, její fyzička je až obdivuhodná. Dokonce uznal, že její drsné chování k ní prostě patří, ale ne všem se může zamlouvat. Obává se, že právě sociální vazby na ostrově budou tím, co ji dostane ze hry.

Ukázky na další díl pořadu Survivor už napověděly, že procházka růžovým sadem to rozhodně nebude, Bára se dostane do konfliktu téměř se všemi. Nechme se tedy překvapit, jak moc se situace na ostrově vyhrotí.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz