23. 1. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: distribuce TV Nova

Účastník reality show Survivor Gábor Boráros sáhnul během euforie po vyhrané soutěži svého kmene spoluhráčce Veronice na zadek. Veronika Havlik je čtrnáctinásobnou světovou šampionkou v karate, je tedy téměř jisté, že kdyby jí to vadilo, tak se dokáže ozvat a adekvátně zareagovat. V Americe by z toho ovšem byl poprask poměrně velkých rozměrů.

Gábor Boráros v druhém díle Survivor Česko & Slovensko dominoval v soutěži o odměnu a výrazně tak přispěl při výhře svého kmene Mao k drtivé porážce soupeře 5-2. Slovenský MMA fighter neskrýval obrovskou radost, až mu ručka ujela na zadek své spoluhráčky, což ukazuje záběr, který zachytil následující instagramový profil.

V Americe by z toho byl poprask

Jistě si každý dokáže představit, že v době mee too by z něčeho takového byl v současné Americe poprask. Gábor by byl pravděpodobně vyloučen ze soutěže a dost možná by ho to stálo společenský i sportovní život.

Ostatně něco podobného se přihodilo v 39. sérii amerického Survivora, ve kterém měl v průběhu pobytu na ostrově podle výpovědí ostatních jeden ze soutěžících takzvaně nepatřičné doteky k dalším spoluhráčům.

Tehdejší účastník Dan Spilo se sice dostal mezi nejlepších 6 hráčů, ale pár dnů před koncem hry byl podle vyjádření americké produkce vyřazen ze soutěže kvůli opakovaně nepatřičným dotekům a sexuálnímu obtěžování. Mělo se údajně jednat nejen o členy kmeny, ale i štábu.

Dan byl nejen vyloučen ze hry a nepřišel tak pouze o možnost vyhrát milion dolarů, ale nezaujal ani místo porotce (pozn. porota složená z vypadnutých hráčů rozhoduje na konci o celkovém vítězi) a nebyl dokonce ani pozván na finále, ve kterém se obvykle sejdou úplně všichni účastníci a probírají celou hru. Produkce amerického Survivoru ho tímto společensky vymazala.

Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz