23. 1. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: distribuce TV Nova, the sun, idnes.cz, wikipedia

Účastník reality show Survivor Gábor Boráros sáhnul během euforie po vyhrané soutěži svého kmene spoluhráčce Veronice na zadek. Veronika Havlik je čtrnáctinásobnou světovou šampionkou v karate, je tedy téměř jisté, že kdyby jí to vadilo, tak se dokáže ozvat...

Účastník reality show Survivor Gábor Boráros sáhnul během euforie po vyhrané soutěži svého kmene spoluhráčce Veronice na zadek. Veronika Havlik je čtrnáctinásobnou světovou šampionkou v karate, je tedy téměř jisté, že kdyby jí to vadilo, tak se dokáže ozvat a adekvátně zareagovat. V Americe by z toho ovšem byl poprask poměrně velkých rozměrů.

Gábor Boráros v druhém díle Survivor Česko & Slovensko dominoval v soutěži o odměnu a výrazně tak přispěl při výhře svého kmene Mao k drtivé porážce soupeře 5-2. Slovenský MMA fighter neskrýval obrovskou radost, až mu ručka ujela na zadek své spoluhráčky, což ukazuje záběr, který zachytil následující instagramový profil.

V Americe by z toho byl poprask

Jistě si každý dokáže představit, že v době mee too by z něčeho takového byl v současné Americe poprask. Gábor by byl pravděpodobně vyloučen ze soutěže a dost možná by ho to stálo společenský i sportovní život.

Ostatně něco podobného se přihodilo v 39. sérii amerického Survivora, ve kterém měl v průběhu pobytu na ostrově podle výpovědí ostatních jeden ze soutěžících takzvaně nepatřičné doteky k dalším spoluhráčům.

Tehdejší účastník Dan Spilo se sice dostal mezi nejlepších 6 hráčů, ale pár dnů před koncem hry byl podle vyjádření americké produkce vyřazen ze soutěže kvůli opakovaně nepatřičným dotekům a sexuálnímu obtěžování. Mělo se údajně jednat nejen o členy kmeny, ale i štábu.

Dan byl nejen vyloučen ze hry a nepřišel tak pouze o možnost vyhrát milion dolarů, ale nezaujal ani místo porotce (pozn. porota složená z vypadnutých hráčů rozhoduje na konci o celkovém vítězi) a nebyl dokonce ani pozván na finále, ve kterém se obvykle sejdou úplně všichni účastníci a probírají celou hru. Produkce amerického Survivoru ho tímto společensky vymazala.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz