9. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Asi před deseti lety jsem se rozvedla. Bylo to velice nevydařené manželství, ve kterém jsem byla delší dobu nespokojená. Po rozvodu mi zbylo docela dost peněz a jelikož jsem žila sama, tak jsem neměla ani moc velké životní náklady....

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Asi před deseti lety jsem se rozvedla. Bylo to velice nevydařené manželství, ve kterém jsem byla delší dobu nespokojená. Po rozvodu mi zbylo docela dost peněz a jelikož jsem žila sama, tak jsem neměla ani moc velké životní náklady.

S penězi, které jsem získala po rozvodu, a platem ze zaměstnání jsem neměla žádný problém vyžít. Jediné, co mi chybělo, byl člověk, se kterým bych mohla trávit čas, a který by mě miloval.

Rozhodla jsem se vyzkoušet internetovou seznamku

Založila jsem si profil na internetové seznamce, kde jsem měla během pár dnů několik kontaktů. Ozval se mi velice dobře vypadající muž, který měl i stejné koníčky jako já. Rozhodla jsem se, že to tedy vyzkouším, a domluvila jsem si s ním první schůzku.

Pozval mě na luxusní večeři, během které se choval po celou dobu fantasticky. Seděla jsem s ním potom ještě na baru asi do 4 do rána. Něco se vypilo, ale i přes to jsem si to celé pamatovala a bylo to prostě super.

Další den mi zavolal, jestli si to zopakujeme

Když mi další den volal a ptal se, jestli jsem hodně časově zaneprázdněná, nebo jestli si to můžete celé zopakovat, tak jsem ihned souhlasila s další schůzkou. Byla jsem tak dlouho sama, že jsem pro samé poblouznění nemohla tušit žádnou zradu.

Čím více času jsem s ním trávila, tak tím více jsem byla do něj zamilovaná. Nikdy mě ani nenapadlo moc přemýšlet o tom, že většinu výdajů táhnu z vlastního. Bylo mi to prostě tak nějak jedno, protože jsem peněz měla dostatek.

Po roce vztahu přišel problém

Asi po měsíci, kdy se ke mně nastěhoval, mi začal vykládat, jak je na tom jeho rodina špatně. Jeho sestra nemá na oblečení pro své malé děti a on by jí strašně rád pomohl. Potom mi začal vykládat, že si půjčil peníze, aby je mohl dát nemajetné sestře.

Začal být nervózní a chodil pozdě domů. Když jsem na něj uhodila, tak mi řekl, že si musel najít brigádu, aby zvládal své splátky.

Dlužil skoro milion korun a já hloupá jsem se rozhodla, že to za něj ze svých úspor zaplatím s tím, že bude lepší, když bude dluh splácet mně. Od té doby jsem ho neviděla.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz