3. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Dlouhou dobu jsem hledala tu pravou lásku. Měla jsem za sebou dva kratší vztahy, ze kterých jsem se vždy delší dobu vzpamatovávala. Když jsem nastoupila do nové práce, tak jsem potkala Michala. Krásný a udržovaný kluk, který uměl bavit...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Dlouhou dobu jsem hledala tu pravou lásku. Měla jsem za sebou dva kratší vztahy, ze kterých jsem se vždy delší dobu vzpamatovávala. Když jsem nastoupila do nové práce, tak jsem potkala Michala. Krásný a udržovaný kluk, který uměl bavit společnost. Takového jsem si vždy představovala.

Prvně jsem si zjistila, jestli je svobodný

Protože mi jeden vztah ztroskotal na tom, že mi mého kluka přebrala jiná, tak jsem si raději zjistila, zda je Michal svobodný. Nechtěla jsem totiž být ta mrcha, která někomu někoho přebere. Sama moc dobře vím, jak moc to bolí a co to znamená.

Jednou jsem se osmělila a zeptala se ho tedy, jestli je Michal svobodný. Měli jsme totiž jet společně na služební cestu, tak jsem to zahrála tak, jestli to jeho přítelkyni nebude vadit. On se jen usmál a řekl, že už pět let žádnou přítelkyni nemá. Tím se pro mě stal ideálním cílem.

Služební cesta byla jako dovolená a on byl dokonalý

Necítila jsem se jako v práci, ale jako na dovolené. Michal mě měl na cestě zaučovat, jak se bavit s klienty. Práce byla vždy tak na dvě až tři hodiny a potom jsem si mohla užívat krásu Berlína a hlavně pohostinnost hotelu, ke kterému byl i bazén.

Tam jsem Michala poprvé viděla jen v titěrných plávkách a tam jsem se do něj úplně zamilovala. Celou cestu jsem na sobě nedala nic znát a on byl také hodně opatrný. Po návratu domů nám to ještě docela trvalo.

Po měsíci od návratu domů jsem dostala pozvání na rande

Když jsem od něj dostala pozvání na rande, tak jsem ani chvilku neváhala. Byla to opravdu vzrušující noc plná sexu, která se opakovala den co den asi 14 dnů. Po práci vždy hned k němu domů a šup šup na to.

Po 14 dnech se mi svěřil, že se mi musí k něčemu přiznat. Roztáhnul závěs za postelí, kde bylo plno pavouků, které choval jako koníček. Já mám panickou hrůzu jen ze záchodového pavouka a tohle jsem opravdu nedala.

Tak velkého a chlupatého pavouka jsem v životě neviděla. Z bytu jsem utekla polonahá, protože jsem si představovala, jak mu ti pavouci všichni utečou. Od té doby se mu vyhýbám. Pokud má náš vztah pokračovat, bude si muset vybrat – buď pavouci, nebo já.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz