24. 5. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když mi umřela mamka a já jsem najednou byla na všechno sama, tak jsem potřebovala rychle sehnat peníze. Snažila jsem si najít třeba druhou práci, ale to bylo hodně časově náročné a peněz za to moc nebylo. Nezbylo mi...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když mi umřela mamka a já jsem najednou byla na všechno sama, tak jsem potřebovala rychle sehnat peníze. Snažila jsem si najít třeba druhou práci, ale to bylo hodně časově náročné a peněz za to moc nebylo. Nezbylo mi nic jiného, než jít vyzkoušet prodávat své tělo.

Ze začátku to bylo fajn, než jsem dostala pořádně za vyučenou

Nikdy jsem netušila, že to tyhle holky mají nějak rozdělené. Prostě jsem si stoupla na ulici a sehnala si prvního zákazníka. To nebylo vůbec těžké, protože zájem mužů je opravdu velký. Měla jsem dny, kdy jsem jich zvládla třeba 6.

Takhle to fungovalo asi měsíc, než za mnou přišla dívka, která mě jasně upozornila, že to je jejich rajon. Nechápala jsem, co po mě chce, nikomu jsem nezavazela a ani kolem mě nestálo nějak moc holek. Pokračovala jsem tedy, dokud jsem nedostala pořádně za vyučenou.

Zastavila vedle mě dodávka, kam mě zatáhl velký hromotluk

Když vedle mě zastavila černá dodávka, tak jsem myslela, že je to jen další zákazník. Muž za volantem se tak i choval, normálně si se mnou domlouval cenu. Jenže z ničeho nic někdo otevřel zadní dveře a zatáhnul mě dovnitř.

Dodávka mě odvezla za město a muž uvnitř mi jasně vysvětlil, že na tom místě pracovat nemohu, pokud se nepřidám pod jejich velení. To znamenalo odevzdávat jim 50 % vydělaných peněz za moji ochranu.

Odmítla jsem a dostala pár facek

Nemohla jsem pochopit, proč bych nemohla chodit na veřejné místo, tak jsem jim to odmítla. Měsíc to fungovalo bez problému i bez jejich ochrany. Při jednom kšeftu jsem však dostala pár facek, muž mi navíc sebral oblečení a vyhodil u silnice. Musela jsem se tak úplně nahá vracet domů pěšky.

Po tomto hrůzném zážitku jsem s tímto typem výdělku sekla. Byla to chyba se do něčeho takového vůbec pouštět. Je to ale těžké, protože peníze, které jsem díky tomu snadno vydělávala, teď dost chybí.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz