1. 4. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Když jsem si po 5 letech konečně dokázala najít přítele, tak jsem byla opravdu šťastná. Byla jsem už hodně dlouho sama, takže jsem pořádně neřešila, koho jsem si to vlastně domů nastěhovala. Možná mi i vyhovovalo, že je o...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Když jsem si po 5 letech konečně dokázala najít přítele, tak jsem byla opravdu šťastná. Byla jsem už hodně dlouho sama, takže jsem pořádně neřešila, koho jsem si to vlastně domů nastěhovala. Možná mi i vyhovovalo, že je o 8 let mladší než já. Cítila jsem se díky jeho zájmu zase jako chtěná.

První rok vztahu byl jako z pohádky

První rok jsem byla jako vyměněná, pořád jsem se o něj starala. Vařila jsem mu, prala jsem mu a on se ke mně choval také velice hezky. Asi jsem si potřebovala dohnat to, co jsem za těch 5 let bez přítele zameškala.

Celé dny jsem s ním trávila v posteli a starala jsem se jen o to, odkud si objednáme jídlo. Vše jsem platila a ze začátku mi to vůbec nevadilo, protože jsem úspěšnou manažerkou, která nemá o peníze nouzi.

Po roce jsem začala vnímat jeho nedostatky

Když se ke mně nastěhoval, tak normálně chodil do práce. Po necelém roce ale o práci přišel a říkal, že si dá jen na chvíli volno. Ani po půl roce si však práci nenašel, a tak mu rychle začalo ubývat z jeho finančních rezerv.

Došlo to tak daleko, že si za mnou jednoho dne přišel pro peníze. Já jsem mu peníze ze začátku dávala, pak jsem mu ale začala hodně naznačovat, že by si měl najít práci. Přece nemůže celé dny trávit u televize nebo venku s kamarády.

Práci si nehledal, ale peníze chtěl po mně dál

Čas šel dál a přítel si za mnou chodil pro peníze čím dál častěji. Už mi to bylo opravdu nepříjemné a chtěla jsem, aby si našel práci. On se však vymlouval, že ho nikde nedokážou ocenit a za pokladnu prý nikdy nepůjde, protože je to pod jeho úroveň.

Domluvila jsem mu práci u nás ve firmě, kde by měl vlastní kancelář a řešil by pro firmu objednávky materiálu a dodavatele zboží. Celkem pěkná a dobře placená práce bez stresu. Vydržel týden a pak řekl, že už tam chodit nebude, že to není práce pro něj.

Tak nějak jsem už poznala, že problém není v ostatních, ale v jeho lenosti. Přestala jsem mu dávat peníze a přítel se po měsíci odstěhoval. Zjistila jsem později, že si udržoval kontakt s další movitější dámou, ke které se ode mě přestěhoval.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář