13. 1. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Očekával jsem s manželkou naše první miminko, na které jsem se opravdu moc těšil a teď ho mám nejraději na světě. Patřil jsem k těm více nervóznějším tatínkům, kteří jsou na vše strašně moc opatrní, proto jsem se na...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Očekával jsem s manželkou naše první miminko, na které jsem se opravdu moc těšil a teď ho mám nejraději na světě. Patřil jsem k těm více nervóznějším tatínkům, kteří jsou na vše strašně moc opatrní, proto jsem se na odjezd do porodnice hodně připravoval a rozhodně jsem chtěl být u porodu.

Jednou v noci to přišlo

Nemocnici máme kousek od domu, takže jsem se rozhodnul pro dopravení do porodnice autem. Měl jsem vše nachystané, klíče na svém místě, abych si je mohl vzít a utíkat startovat auto.

Přistavil jsem auto k domu, kde jsem manželce pomohl s nastoupením do auta. V té chvíli jsem byl víc nervózní, než byla ona. Dorazil jsem s ní během pár minut do porodnice, kde mi doktor asi po hodině oznámil, abych jel domů, že porod ještě neběží. Domluvil jsem se, že mi potom zavolají a já k porodu okamžitě dorazím.

Poslední dny bylo potřeba zařídit spoustu věcí

Před příchodem našeho prvního miminka bylo potřeba zařídit hodně věcí, a proto jsem poslední dny před porodem spal opravdu jen velmi málo. Byl jsem z toho vyčerpaný, ale chtěl jsem, aby přišlo do hotového a potom se už nemuselo vůbec nic dodělávat nebo dokupovat.

Kompletně jsem mu zařídil jeho dětský pokojíček, nachystal kočárek, postýlku i košík na dítě. Měl nakoupené hromadu oblečení, které teď není schopný ani unosit. Prostě vše bylo připravené do posledního puntíku předem.

V ten pravý moment na mě dolehla únava

Když přišlo na věc, tak mi volala manželka i sestřička z nemocnice. Já jsem bohužel měl tak tvrdý spánek, že jsem volání na telefonu vůbec neslyšel. První hovor jsem tam měl asi o půl druhé ráno.

Já jsem se bohužel probudil až o půl sedmé, kdy už byl malinký na světě. Strašně moc mě to mrzí, ale i tak si svou novopečenou roli dost užívám a jsem rád za každou chvilku, kterou můžeme společně prožít.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz