13. 2. 2023
Autor: Jan Mareš
zdroj: se souhlasem Heidi Janků, the sun, idnes.cz, wikipedia

Heidi Janků má krásné nohy, ale nejen nohy, Vohnouta z Maxim Turbulenc dostala svým tancem do kolen a možná ještě níž. Z party, kterou uspořádal Pavel Vohnout pro sebe, se totiž stalo představení sexy dračice, která zastínila nejen svíčky...

Heidi Janků má krásné nohy, ale nejen nohy, Vohnouta z Maxim Turbulenc dostala svým tancem do kolen a možná ještě níž. Z party, kterou uspořádal Pavel Vohnout pro sebe, se totiž stalo představení sexy dračice, která zastínila nejen svíčky na dortu, prskavky v rukách, ale především celou disko sféru.

Mám rád osmnáctky, řekl klasik. Dnes je mu špatně z toho, jak podcenil zpěvačku. Vlastně není jen zpěvačkou. Takto ji spláchnout do šuplíku krásného hlasu by dokázal každý. Ale také my muži víme, že její oděv, její oblečení a především sex appeal bude zářit na každé akci.

Kyklop s jedním okem se mohl spolehnout na jeden orgán. Párové orgány mužů nefungují vždy, jak by měly a ty nepárové je vždy předčí. Bohužel se jedná také o obě hemisféry mozku. Ale tam v případě Heidi nefunguje ani jedna.

V Tresor Club Prague se vrtěl David kolem disko žen, Boura možná nějakou zboural a Felix hledal svoji hladinku. Maxim Turbulenc tak nemohl než zastat roli imitátora. Musel se líbat s jednou z nejkrásnějších žen a vykoupit se řadou písní a polibků.

Kdo by se také nechtěl vykoupit? Kdo by nechtěl doma vysvětlovat, že krátké šaty nejsou totéž jako krátké sukně? Kdo by nechtěl tvrdit, že česká Madonna nemá kalhotky? Nebo jsme tam nebyli? A nezírali?

V každém případě skončil zpěv národní hymny, kdy soupeřili Pavel s Babišem a nakonec vyhrála Heidi s Vohnoutem. Tedy Vohnout nevyhrál. Ale byl první. Potom už jen Heidi tančila na stole, nebrala dolary za kalhotky (ani je neměla) a zpívala Davidovi, že má střevíčky. A David měl oči. Naštěstí diskotékové.

A tak party v Dlouhé ulici v Kozičce dopadla opět otřesně. Muži se ohýbali zbytečně. Heidi tančila a strop se otřásal v nervech jejich pocitů. Ale ten Muay drink pro Heidi, která předvedla nekonečnost věku, byl skvělý. Kopla ho do sebe a dál ničila muže. A nezaplatila vůbec, ale vůbec nic. Nebo ano?Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz