2. 2. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: distribuce TV Nova, the sun, idnes.cz, wikipedia

Nathan, který je v Survivor Česko & Slovensko členem kmene Mao, oslavil vyrovnání v soutěži na 1:1 opravdu bujaře. Kromě zběsilých výkřiků sáhl několikrát na zadek i své spoluhráčce Xénii. Možná právě toto přineslo kmeni štěstí, protože po sérii...

Nathan, který je v Survivor Česko & Slovensko členem kmene Mao, oslavil vyrovnání v soutěži na 1:1 opravdu bujaře. Kromě zběsilých výkřiků sáhl několikrát na zadek i své spoluhráčce Xénii. Možná právě toto přineslo kmeni štěstí, protože po sérii porážek vyhrálo Mao soutěž v poměru 3:2.

Exotický Nathan však není jediným, komu se něco takového povedlo. Prvním členem kmene Mao, který radostí sáhnul spoluhráčce z kmene na zadek, byl MMA zápasník Gábor Boráros. Jeho sáhnutí si dokonce zachytil jeden instagramový profil, na což se můžete podívat zde.

V Americe z toho bylo vyloučení

Něco podobného se přihodilo v 39. sérii amerického Survivora, ve kterém měl v průběhu pobytu na ostrově jeden ze soutěžících takzvaně nepatřičné doteky k dalším spoluhráčům. Tento incident zde vyvolal poprask.

Tehdejší účastník Dan Spilo se sice dostal mezi nejlepších 6 hráčů, ale pár dnů před koncem hry byl podle vyjádření americké produkce vyřazen ze soutěže kvůli opakovaně nepatřičným dotekům a sexuálnímu obtěžování. Mělo se údajně jednat nejen o členy kmene, ale i štábu.

Dan byl nejen vyloučen ze hry a nepřišel tak pouze o možnost vyhrát milion dolarů, ale nezaujal ani místo porotce. Nebyl dokonce pozván na finále, ve kterém se obvykle sejdou úplně všichni účastníci a probírají celou hru. Produkce amerického Survivoru ho tímto společensky vymazala.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
1 komentář