13. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Měla jsem tehdy jít s kamarádkou do kina na premiérové představení filmu. Asi hodinu před začátkem mi kamarádka zavolala, že se mnou nakonec na film nemůže. Takhle narychlo se mi už nepodařilo sehnat náhradu. Rozhodla jsem se tedy, že...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Měla jsem tehdy jít s kamarádkou do kina na premiérové představení filmu. Asi hodinu před začátkem mi kamarádka zavolala, že se mnou nakonec na film nemůže. Takhle narychlo se mi už nepodařilo sehnat náhradu. Rozhodla jsem se tedy, že půjdu do kina sama, protože jsem měla koupené lístky a bylo mi líto je nechat propadnout.

Film byl opravdu parádní

Film byl úžasný. Na toto premiérové představení jsem se těšila opravdu hodně dlouho. Celou dobu jsem se cítila velice dobře, ale všimla jsem si, že v řadě za mnou sedí podivný chlap, který je na představení také sám.

Nevěnovala jsem tomu moc pozornosti, jen jsem si říkala, co to musí být za chlapa, který si vyrazí sám na takovou romantickou komedii, která je svým zaměřením spíše vhodná pro holky. Ale to je na vkusu každého, tak jsem to neřešila.

Po skončení jsem vyrazila do šatny pro své věci

Jakmile film skončil, tak jsem se zvedala, že budu odcházet. Chlap za mnou mě celou dobu sledoval, ale zůstával sedět. Říkala jsem si, že toho musím využít a z kina rychle vypadnout.

Dá se říct, že jsem šatnou spíše proběhla, jen abych si vzala své věci a rychle se dopravila domů. Od kina bydlím asi dva kilometry, takže jsem se rozhodla jít pěšky. Jinak běžně jezdím všude na kole.

Během cesty jsem zahlédla, že mě někdo sleduje

Asi v polovině cesty domů jsem si všimla, že jde někdo za mnou. Měla jsem sluchátka, takže jsem nic neslyšela. Začala jsem pomalu zrychlovat a když jsem se ohlédla, tak osoba za mnou zrychlovala také.

Zrychlovala jsem pozvolna až do běhu. Jakmile jsem doběhla před vchodové dveře, tak jsem se snažila otevřít co nejrychleji. Vůbec mi to nešlo a najednou jsem ucítila něčí ruku na rameni.

Lekla jsem se opravdu hodně, ale ještě větší zděšení bylo, že to byl muž, který seděl v kině za mnou. Zůstala jsem stát jako opařená. Muž mi sundal sluchátko z ucha a tiše mi řekl, že jsem tam nechala peněženku a že na mě volal celou cestu.

Nepříjemná situace měla nakonec velice dobrý konec, na který nikdy nezapomenu. Ale přiznám se, že v životě jsem se tolik nebála.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz