14. 10. 2020
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželem jsem žila 14 let, máme dvě malé děti a já jsem si naivně myslela, že spolu i zestárneme. Nikdy jsem nepocítila z jeho strany žádný problém, přišlo mi, že máme dokonale fungující rodinu na rozdíl od našich...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželem jsem žila 14 let, máme dvě malé děti a já jsem si naivně myslela, že spolu i zestárneme. Nikdy jsem nepocítila z jeho strany žádný problém, přišlo mi, že máme dokonale fungující rodinu na rozdíl od našich kamarádů, kde bylo již několik nevěr a rozvodů. Prostě jsem si myslela, že mám dokonalého muže, který je mi vždy věrný.

Jedna zpráva dokáže pokazit společných 14 let

Nikdy jsem to nedělala a ani nevím, co mě to vlastně tehdy napadlo. Manžel byl ve sprše a přišla mu zpráva na mobil. Ležela jsem vedle něj, tak jsem se na displej podívala. V náhledu zprávy jsem na displeji telefonu viděla jen „miláčku, jak to zítra vidíš?“

Nedalo mi to, zprávu jsem si otevřela a celou přečetla. Jeho milenka tam popisovala možný návrh plánů na víkend a nakonec jen dodala, aby se doma vymluvil na pracovní povinnosti.

Hned jak manžel vylezl ze sprchy, tak jsem se ho zeptala, co to má jako znamenat. Manžel se snažil ze začátku mlžit. Potom se mi přiznal, že je to kolegyně z práce. Ptala jsem se ho, jak dlouho to trvá. On mě ujišťoval, že to není nic vážného, že to ukončí.

Nedokázala jsem se na něj ani podívat

Ze začátku jsem si říkala, že přece každý může uklouznout. Myslela jsem si, že to společně zvládneme. Já jsem se na něj ale nakonec nemohla ani podívat. Nechtěla jsem se ho dotknout a nakonec mi vadilo i to, jak hlasitě dýchá. Prostě se mi ten člověk stal úplně odporným.

Došlo na rozvod, kdy jsem si prošla nejhorším obdobím svého života. Bylo mi to líto hlavně kvůli dětem, protože jsem jim chtěla vždy poskytovat kompletní rodinu.

Teď je to asi rok, co jsem konečně oficiálně rozvedená. A jsem za to ráda. Zjistila jsem totiž, že se s ní manžel netahal jen chvilku, ale trvalo to 5 let. To znamená i v době, kdy se nám narodila druhá dcera.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
49 komentářů