26. 7. 2021
Autor: Jana Fojtíková
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželem jsme spolu chodili od mých dvaadvaceti let. Po promoci jsme se vzali a začali vést normální život, o kterém by se dalo říct, že byl pohodový. Škoda jen, že jsem si toho moc nevážila. Nyní všeho toho, co...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželem jsme spolu chodili od mých dvaadvaceti let. Po promoci jsme se vzali a začali vést normální život, o kterém by se dalo říct, že byl pohodový. Škoda jen, že jsem si toho moc nevážila. Nyní všeho toho, co se událo, hořce lituji.

Taková normální rodinka

Když se nám postupně narodily dvě děti, kluk a holka, manžel se automaticky zapojoval do péče o ně. Pravidelně je večer koupal, ani jsem mu nemusela říkat. Četl dětem pohádky na dobrou noc a pomohl mi také v kuchyni.

Jeho to bavilo. V naší rodině totiž našel smysl života. Velmi často brával děti na výlety. Někdy jsem šla s nimi, jindy jsem zůstala doma a odpočívala. V manželovi jsem měla jistotu a oporu a věděla jsem, že kdykoliv budu potřebovat, bude tu on pro mě.

Najednou jsem se zamilovala do kolegy

Po skončení rodičovské dovolené jsem se vrátila do svého původního zaměstnání. Během doby, kdy jsem tam nebyla, se osazenstvo docela vyměnilo. Někteří kolegové odešli a jiní přibyli. Brzy jsem zapadla opět do kolektivu a užívala si budování své kariéry.

Jednou do našeho oddělení v práci nastoupil nový pracovník a všechny ženské z něho byly naprosto paf. Přiznám se, že i já. Byl to gentleman každým coulem, uměl se bavit a čišela z něho mužnost, jakou jsme u svého manžela postrádala.

Ani nevím, jak se to vlastně všechno semlelo, ale s tímto kolegou jsem si začala zprvu nevinný románek, který pak z mé strany přerostl ve velkou zamilovanost.

Dopadlo to úplně jinak, než jsem si představovala

Najednou jsem viděla, jak je můj manžel pro mě neatraktivní. Nebyl prostě dostatečně chlapem. Kolega přitom pokaždé, když jsme byli spolu, naznačoval, že bychom měli spolu začít žít, že jsme pro sebe jako stvoření.

A tak jsem začala za sebou pálit mosty a svou novou budoucnost si malovala na růžovo. Ale zbylo jen požářiště – z mé vlastní rodiny. S manželem, kterému jsem se k nevěře přiznala, jsme se rozvedli a děti si mezi sebou střídáme.

Kolega z práce mě však nechal a začal se dvořit pro změnu šéfově sekretářce. Kdybych jen tušila, jak to dopadne, asi bych se zachovala jinak.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
21 komentářů