21 komentářů

 1. Příroda nevytvořila člověka na jeden celoživotní partnerský vztah, ale morálka a společenské konvence to předpokládají. A tak každý jedinec je ponoukán k získání něčeho, co dosud nemá a co neokusil. Racionální chování bývá převálcováno bouří hormonů a vrací se až následně, kdy už je dokonáno. Pak přijdou úvahy, které jsou zaznamenány ve spoustě lidových pořekadel o pozdní lítosti, ale také někdy i o šťastném konci. Kéž by tak bylo vždy.

  1. Jo v tom jsou všechny ženy stejné. Neváží si to co mají doma. A většinou splacou na tím jak to dopadlo.

  1. Poslední dobou je toho hodně pokud si dva lidé rozumí a doopravdy se milují tak třetí nemá šanci.Pani si zničila rodinu nalitla suknickari a výsledkem je že je teď sama.Zeny touží aby jim muži nadbihali,dvorili se jim a lichotili jim.Kolega se jí nabazil a teď zase bali sektetarku paní teď nemůže brečet nad rozlitym mlékem co si natropila musí si vyzrat a až bude jednou mít zase opravdový vztah tak si nezničit hloupým románkem.

   1. Ne opravdový vztah už mít nebude. Prosvihla to. Dobře ji tak, Sobec, který ale pokazil život manželovi i dětem!

   2. Ženy si neváží dobrého bydla a poté se diví, ale to už je pozdě. Osobní zkušenost bohužel.

 2. To je klasický scénář. Chlap předstírá, že je mužný, galantní a okouzlující typ a žena se bezhlavě zamiluje. S ním nemusí řešit problémy v manželství, s dětmi a v domácnosti, s ním si jen užívá a doufá, že to takhle bude pořád. Jemu jde většinou ale jen o jedno a když to dostane, začne se poohlížet jinde. Pokud ale zůstane s touto ženou, ta posléze zjistí, že je možná horší, než ten, kterého měla doma. Dělat se krátkodobě daleko lepším, než chlapje, není žádný problém a ženy (hlaně vdané ) na to většinou skočí.

  1. Ten její muž co jí pomáhal v domácnosti,postaral se o děti a o to aby rodina fungovala po všech stránkách,to je ten největší chlap jakej může být.Ale paní byla nevyzrálá proto vyměnila chlapa za chlapečka.

  2. moje maminka mi říkala jednoho vola máš a druhý bude ještě větší a měla pravdu člověk má byt spokojený s tím co má a když to nejde radši sama

   1. Co, na to povedat,, Laska je laska aj hory prenáša a hlavne hlupost, naivita,, Nieco podobne som taky zazil,, Ps.:byvalka ma teraz noveho,, Obaja tvrdia, ze sa miluju,,, čo na tom, ze huli travu denne, nikde nepracuje, podvadzaju s inýma,, Nuz, karma je svina

 3. No hele. Proto je blbost chodit jen s jedním a hnedko si s ním po škole zakládat rodinu. Protože nenasbíráš ty zkušenosti, žejo. A pak se stane, že pomalu ve čtyřicíti jak náctiletá nána naletíš nějakýmu trhlýmu alfasamci a neštěstí je na světě.

  1. Klasická slepice,jednou si za…. bokem a už je zamilovaná.Voš..st z toho má srandu,ještě jí párkrát oklátí a hledá další blbku.

 4. Dostalo mě, že na konci prohlásila, že by to “asi” řešila jinak! Typická nafrněná káča, patří jí to!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.