10. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželem jsem se kvůli zaměstnání přestěhovala do bytu, který byl nádherný už na první pohled. Vybírala jsem ho velice dlouho, kdy jsme byli na mnoha prohlídkách. Máme desetiletou dceru, pro kterou jsem chtěla velký samostatný pokoj, což tento...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželem jsem se kvůli zaměstnání přestěhovala do bytu, který byl nádherný už na první pohled. Vybírala jsem ho velice dlouho, kdy jsme byli na mnoha prohlídkách. Máme desetiletou dceru, pro kterou jsem chtěla velký samostatný pokoj, což tento byt umožňuje. Kdybych však tušila, co nás tu čeká, nikdy bychom se sem nenastěhovali.

První seznámení se sousedkou

Stěhování proběhlo velice rychle, a tak jsem neměla čas chodit po sousedech a představovat se. Když jsem konečně potkala sousedku z vedlejšího vchodu, tak ze začátku vypadala jako velice milá starší paní. Jen mě zarazil docela silný zápach, který se vyvanul z jejího bytu.

Slušně jsem ji pozdravila se slovy, že bych se jí chtěla jako nová sousedka představit. Její odpověď byla, že jí to nezajímá a že stejně za chvilku vypadneme. S otevřenou pusou jsem jen zalezla zpátky do našeho nového bytu a chvilku přemýšlela, jestli se mi to celé pouze nezdálo.

Manžel měl stejnou zkušenost

Jakmile se manžel vrátil z práce, tak jsem mu řekla svůj otřesný zážitek. Dost mě zarazilo, když manžel řekl, že i on měl podobný zážitek s touto paní, akorát mi to neřekl.

On se s ní potkal ve výtahu, kdy do něj sousedka vlezla první a zavřela mu před nosem. Manžel dveře ještě stihnul otevřít, protože si myslel, že se jednalo o náhodu, ale sousedka mu vynadala, proč se tam cpe.

Začala nám dělat opravdu velké naschvály

Po čase nám začala dělat naschvály pravděpodobně s cílem, že se odstěhujeme. Také jsem zjistila od ostatních sousedů, že z tohoto důvodu opustil byt i předchozí majitel.

Bylo to opravdu hrozné, sousedka nám v noci pořád bouchala do společných stěn nebo si pouštěla nahlas televizi. Když k tomu všemu přidám i nepříjemné chování, zápach z jejího bytu a uskladňování odpadků hned u našich dveří, tak je to opravdu hrozné.

Psychicky už to nevydržím

Před svátky jsem si například dala vánoční výzdobu na dveře, kterou jsem poté ráno nalezla roztrhanou před dveřmi, což jen dokresluje její odporné chování.

Uplynulo několik měsíců a situace se nelepší. Teď to vypadá, že dosáhne svého. Chci se odstěhovat, jinak se z toho zblázním.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
5 komentářů