26. 3. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S přítelkyní jsem už od svých 26, tedy rovných deset let spokojeného vztahu. Nikdy jsem si na nic nestěžoval, žil jsem prostě spokojený partnerský vztah, který se pomalu blížil ke sňatku. Zakládal jsem si na společně strávených chvilkách. Často...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S přítelkyní jsem už od svých 26, tedy rovných deset let spokojeného vztahu. Nikdy jsem si na nic nestěžoval, žil jsem prostě spokojený partnerský vztah, který se pomalu blížil ke sňatku. Zakládal jsem si na společně strávených chvilkách. Často jsem bral přítelkyni do restaurace, do kina nebo na prodloužený víkend.

Těhotenství všechno otočilo naruby

Z jednoho takového povedeného prodlouženého víkendu s námi přijel ještě někdo další. Když jsem zjistil, že budu konečně tátou, tak se mi skoro zastavilo srdce radostí. Začal jsem si představovat, jaké to asi bude. Přítelkyně vypadala spokojená a v pohodě.

Zhruba ve druhém měsíci začala být strašně nervózní. Nemohl jsem se jí ani dotknout a musel se odstěhovat z naší společné postele na pohovku, abych prý neublížil miminku, protože se v noci strašně převaluji.

Nás osobní partnerský život tak šel úplně stranou. Přítelkyně pořád ležela a bála se udělat jediný krok, aby náhodou neublížila miminku.

S tím vším jsem musel převzít všechny domácí práce na sebe. Chodil jsem tedy do práce, uklízel, vařil, pral a staral se o přítelkyni. Říkal jsem si, že to vydržím, a že po porodu to už takové nebude.

Po porodu je to ještě horší

Máme krásného synka, ze kterého mám opravdu velkou radost. Přítelkyně se ale nechce starat vůbec o nic. Má v hlavně jen focení malého na sociální sítě. Převléká ho tak dvacetkrát za den, aby ho ve všem mohla vyfotit.

Mně zbylo uklízení, vaření, praní a nově přibyla ještě příprava příkrmů pro miminko, přebalování a koupání. Přítelkyně je v tomto úplně nepoužitelná.

Nevím, co se stalo a proč je najednou taková. Dokonce i náš sexuální život je už úplné tabu. Nesmím se o sexu ani zmínit, jinak semnou nepromluví celý den.

Velice mě to mrzí, protože jsem si náš společný rodinný život představoval úplně jinak. Podle mého je to velká škoda, protože takhle to rozhodně nemůže pokračovat dál.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
16 komentářů