9. 7. 2022
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

S manželkou jsem se ženil už ve svých osmnácti. V devadesátých letech se nám poté společně podařila rozjet slušně vydělávající firma, ze které máme peníze a příjem dodnes. Firmu jsem zakládal s nápadem, který byl unikátní, proto se nám...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

S manželkou jsem se ženil už ve svých osmnácti. V devadesátých letech se nám poté společně podařila rozjet slušně vydělávající firma, ze které máme peníze a příjem dodnes. Firmu jsem zakládal s nápadem, který byl unikátní, proto se nám začalo tak dobře dařit.

Manželka si bohatství užívá, jak to jen jde

Peněz máme opravdu hodně, v podstatě ani naše a jejich děti nemusí v životě nic dělat. Moje manželka je z toho nadšená a dokáže si užívat luxusu.

Já to však rád nemám. Nerad jezdím na dovolené za dvě stě tisíc, kde narazíte jen na takové podobné lidi, kteří si rádi užívají luxus a obyčejný člověk je pro ně špína.

Mám raději dovolené v lese nebo v kempu pod stanem. To moje manželka opravdu nesnáší, takže v poslední době jezdíme na dovolenou každý sám.

V Praze máme velmi luxusní dům, který je plně automatický a člověk tam nemusí nic dělat, protože manželka najala i uklízečku.

Tento život mi prostě nevyhovoval

Několikrát jsem si manželce postěžoval, že takto žít nechci. Manželka však na to vůbec nebrala ohledy a za posledních 5 let se to vše ještě zhoršilo. Pořádala u nás doma na naší obrovské zahradě akce pro bohaté, které nazývala kamarády.

V ty dny jsem se většinou sebral se synem, kterému je nyní deset let, a jel pod stan. On si to se mnou užívá a také nerad jezdí s manželkou k moři do hotelu.

Musel jsem se odstěhovat, už to nešlo vydržet

Když jsem jednoho rána vstal a přišla mladičká slečna do naší ložnice s dotazem, co si dáme ke snídani, tak jsem nemohl popadnout dech.

Jakmile odešla, tak jsem se manželky ptal, kdo to je. Odpověděla, že najmula na víkendy holky na brigádu, které se nám budou celý den starat o jídlo a vařit.

To už bylo opravdu moc, abych ani o víkendu neměl klid a měl pořád někoho v domě. Tak jsem se rozhoupal a koupil jsem si obyčejnou chatu v lese, kde teď přebývám.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz