20. 1. 2022
Autor: Simona Dvořáčková
zdroj: distribuce TV Nova, the sun, idnes.cz, wikipedia

Tomáš Břínek alias TMBK je autor vtipných koláží na aktuální témata. Jeho většinovou tvorbu tvoří politické koláže, z drtivé většiny o prezidentovi Zemanovi nebo bývalém premiérovi Babišovi. Někdy však zabrousí i do společenských témat. Na jeho profilu jsme tak...

Tomáš Břínek alias TMBK je autor vtipných koláží na aktuální témata. Jeho většinovou tvorbu tvoří politické koláže, z drtivé většiny o prezidentovi Zemanovi nebo bývalém premiérovi Babišovi. Někdy však zabrousí i do společenských témat.

Na jeho profilu jsme tak mohli v minulosti najít například koláže na neoblíbenou Pavlínu z MasterChefa nebo Nelu Slovákovou. Nyní vytvořil vtip o Vojtěchu Drahokoupilovi, který odstoupil ze show Survivor Česko & Slovensko.

Zpěvák Drahokoupil opustil hru hned v úvodní epizodě reality show Survivor Česko & Slovensko ještě před první soutěží o imunitu. V jedné ze zpovědí v úvodu epizody ke všemu zpěvák uvedl, že by rád zjistil, zda je opravdu chlap, a Survivor by mohl v tomto posloužit místo vojny.

Na paškál si ho za to vzal vtipálek TMBK. Gratuluji k přežití deseti hodin aneb když si spleteš Survivor s Like Housem,“ napsal na svém Instagramu. Stejnou koláž poté sdílel i na svém Facebooku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

Za tento vtípek však schytal od fanoušků kritiku. „Opravdu si tu děláte srandu z člověka, který se přiznal ke svým psychickým problémům? Je to super člověk, jeho hudbu neznám, ale slyšela jsem s ním nějaké podcasty, má to hodně v hlavě v pořádku. Panické ataky a deprese nejsou nic, co by si někdo vybral,“ napsala například Nikola na jeho Facebooku a vysloužila si zde přes 250 souhlasných reakcí.

TMBK si nemyslí, že by udělal něco špatného. „Nemyslím, že jsem něco přestřelil, myslím, že spíš přestřelil on, když se do něčeho takového hlásil. Místo něj by tam byl určitě rád někdo jiný, kdo by neodstoupil hned v prvním kole. Příště doporučuji nejdříve navštívit psychologa a zjistit, jestli je můj stav na něco takového připraven,“ uvedl pro server Super.cz TMBK.

Spisovatelka Radka Třeštíková položila poté na Instagramu rozhořčeným fanouškům trefnou otázku. Když jsme u těch nemocí, sranda z nemocného Zemana vadí/nevadí?“ naráží Třeštíková na určitou míru pokrytectví.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz