15. 1. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Nikdy jsem nebyla moc oblíbené dítě, zejména kvůli svému vzhledu. Byla jsem hodně obézní. Nikdy nepochopím, proč s tím máma něco nedělala. Pořád jsem byla její krásná princezna, akorát že jsem vážila více než ona. Máma mi neustále kupovala...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářkou. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Nikdy jsem nebyla moc oblíbené dítě, zejména kvůli svému vzhledu. Byla jsem hodně obézní. Nikdy nepochopím, proč s tím máma něco nedělala. Pořád jsem byla její krásná princezna, akorát že jsem vážila více než ona.

Máma mi neustále kupovala samé sladkosti a cpala do mě všechno možné. Já jsem byla malá, tak jsem nad tím nedokázala tolik přemýšlet. Jediné, co jsem viděla, tak že jsem objemnější než moje ostatní spolužačky.

Ve škole jsem byla častým terčem posměchů a urážek

Na celé základní a potom i střední škole jsem byla častým terčem posměchů od ostatních. Vždy jsem se to ve škole snažila přejít a potom jsem si to probrečela až doma.

Na základní škole jsem měla jedinou kamarádku, která se mi neposmívala přímo, ale jen za zády. Já jsem to věděla, ale byla jsem ráda, že alespoň nějakou kamarádku mám.

Když jsem nastoupila na střední školu, tak jsem doufala ve změnu. Přece jen jsem tam čekala starší děti, které už nemusí být tak zlé. Jenže se mnou šla i jedna holka ze třídy a ta ihned rozhlásila, jak se mi říkalo na základní škole. Po měsíci to bylo stejné.

Po dokončení střední školy jsem odjela a změnila životní styl

Když jsem dokončila střední školu, tak jsem měla radost, že už nebudu muset denně snášet tyto potupné nadávky. Vycestovala jsem do Ameriky, kde jsem úplně změnila svůj životní styl. Snad i díky tomu, že jsem se konečně odstěhovala z domu.

Začala jsem pravidelně jíst a sportovat. S tím jak jsem začala hubnout a moje tělo vypadalo už opravdu dobře, jsem se zbavila i toho pocitu, že jsem škaredá. Konečně mám ze sebe i ze života radost.

Po návratu domů jsem potkala spolužačky

Když jsem se vrátila zpátky domů, tak jsem potkala pár spolužaček ze základní školy, které jsou teď více obézní.

Nikdy jsem se jim nesmála, protože jsem věděla, jaké to je. Vždy jsem jen poznamenala, ať se zamyslí, jaké by to pro ně teď bylo, kdyby se k nim někdo choval stejně, jako se tenkrát chovali ostatní ke mně.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz