8 komentářů

 1. Z článku není jasné, jaké je tmavší partner národnosti. Jen je tendenčně zmíněno, že je tmavší pleti. Není tak zle. Studuje vysokou školu, snad tedy má úmysl zůstat zde a pokračovat , zapojit se do normálního běžného života. Rodiče se zřejmě o dceru bojí. Zažili nesvobodu, omezování. Mají jiné, i špatné životní zkušenosti. I bílý partner může
  znamenat problém. Pochází z jiného prostředí. Nikdo neví, jak je ovlivněn kulturou své země.
  Naše dcera si našla černého z Botswany. je tu nelegálně minimálně 15 let. byl zde i trestaný. proto jsem ho odmítli. výsledek je stejný jako v článku. jsme cca 3 roky bez kontaktu. černý partner pomalu odstavuje dceru od bývalých přátel. Z našeho pohledu je manipulována. Proč si to nechá líbit, tomu nerozumíme. a už mají dítě. černoch zde chce legalizovat pobyt (asi těžko, když byl trestán). pěkně mu vychází plán oblbování.
  je to smutné. ale je to volba člověka. dcera pracuje a všechny živí, černoch se válí….asi jako doma, kde žena dělá otroka…. to je jedno z nebezpečí vlivu jiné kultury.

 2. Nenech si to vzít…tak to někdy v životě chodí…není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem…

  1. 🙏 to je težké když se splaší hormony 😆 Rodiče chtějí pro své dítě (aspoň stále v Evropě – pač jsou kultury které preferují zisk) to nejlepší a hlavně aby bylo šťastné …
   Asi tak: úplně stejně chování budou mít i rodiče partnera a šuma fuk zda je Afričan,Arab či Asiat apd. A to už nepíšu o kulturních odlišnostech a už vůbec né náboženství !!!
   Hooooodně si takový vztah rozmyslet!
   A jestli je to Američan,Australan či jiná “západní země” … tak bacha na zákony těchto zemí – aby jste pak jednou až budete chtít do ČR nezjistila, že vaše děti musí zůstat v zemi svého otce!
   O Arabech nemá ani smyslu psát – komu patří děti.
   Je to exotické provdat se za cizince – dříve či později bude toužil se vrátit domu kde má rodinu která ho miluje a zázemí …
   Tohle je Ruská ruleta …

 3. Rodičům se nedivím, po migrační krizi mít ještě doma něco podobného a ta jejich holka tak jako většina před ní brzy zjistí co ji to její „bláznivé zamilování“ bude stát.

 4. Hádej, kdo přijde na večeři, režisér Stanley Kramer, rok 1967. Co těm rodičům vadí? Barva pleti – xenofobie a rasismus? Anebo to, že partner je občan země, se kterou ČR nemá uzavřeny právní dohody? Třeba ohledně národnosti dětí, které se narodily v takovém smíšeném svazku? Ten svazek je volný, anebo ti mladí lidé jsou manželé?

 5. Být informován znamená být připraven. Když se bála informovat rodiče v předstihu, vytvořila si sama tuto situaci.

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.