16 komentářů

 1. Jste zbabělec máte žít svůj život maminka si svůj žila tak se koukejte osamostatnit žádné výmluvy a ohledy nečekejte na stáří život ve dvou je pěkná dřina ale když se vyvede je to fajn kupte si byt za maminkou jezděte a nehledejte výmluvy.

 2. Umím vydělat peníze a umím to také dát najevo. Stačí se podívat na můj automobil nebo drahé hodinky. – Už tohle hovoří samo za sebe 😀 A ještě si nechat sloužit mámu – v 50 :-D. Ne, za to, že jste na tom tak, se vztahy, rozhodně nemůže vaše matka, milé dítě.

 3. Mamánek jak vyšitej. Od takového uteče každá žena co má v hlavě všech pět pohromadě.

 4. Kdyby byl chlap tak si dupne a matka zaleze do kouta,to jsou ti mladí už tak zdegenerovaní,že si neumí zařídit život?

 5. Chlap,který se v 50 nedokáže odstřihnout od matky není chlap.Tak at´sinestěžuje já bych ho doma nechtěla ani zadarmo , co s ním.

 6. Každá rozumná žena by vzala nohy na ramena.

 7. Vážený, jste mamánek non plus ultra a vlastně nejspíš žádný vztah ani nechcete. Kateřina vám jasně řekla co jí vadí a proč a co jste udělal? Vůbec nic. A i pokud nechcete nechávat matku na stáří samotnou, řešení zde bylo. Píšete že máte velký dům a peníze, jistě by proto nebyl problém udělat takové úpravy, abyste vy s Kateřinou žili odděleně a za matkou jste mohl v pohodě denně zajít. Jste slaboch a ubrečánek.

 8. Ale on není ubrecanek, on je spokojeny, jen se potřeboval pochlubit, že má drahé auto a hodinky.

 9. Na vině Vašich vztahů není Vaše matka, ale Vy sám.
  A až tu ta matka nebude, budete s největší pravděpodobností zcela nemožný a neschopný žít sám. Zrovna tak, jako jste nikdy nebyl schopný se osamostatnit, tak nebudete umět žít bez ní. Rodiče svým dětem pomáhají, děti rodičům taky, to je normální. Ale normální není, aby na sobě byli takto závislí a nebyli schopni žít po svém.

 10. Každý svého štěstí strůjce….aneb jediný člověk, který je zodpovědný za můj život, je ten, kterého uvidím při pohledu do zrcadla….

 11. Můj nejstarší syn je od 20 let zvyklý žít samostatně. Syn na návštěvu přijde, povykládame, a pomáháme si. Vloni syn prodělal operaci mozku. Tak asi je přirozené, že se každé dítě časem v dospělosti osamostatní. Takže by měl pán změnit přístup, jinak mu každá uteče. A dětí a vnoučat se nedočká. Moje kamarádka se vloni stala už babičkou, má vnučku.

 12. Až matinka natáhne brka a to už budete starý,ale zřejmě bohatý. Nějaká se najde .

 13. To nejste moc dobrý advokát, když nedokážete zajistit dohodu dvou stran.

 14. Kamaráde, za krach všech těch vztahů nemůže vaše matka, ale vy. Necháte si do vztahů kecat, neumíte se za svou přítelkyní postavit a příslušného rodiče si srovnat, nechce se vám stěhovat, protože chudáček maminka vám přece zničila jen asi stopadesát vztahů a to přece nic není. Tak několik pravidel, pro další pokusy:1. Matka a manželka pod jednu střechu nepatří obzvlášť, když je jedna z nich k nesnesení. 2.ve sporu partnerka/matka má přednost ta první, jinak je to než perspektivy. 3. S mamánkem nikdo žít nechce a pokusy na toto téma nebývají úspěšné. 4.- pro případ krajní nouze-ani zlatokopka nevydrží vše.

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.