7 komentářů

  1. A proc ma vařit, prat a uklízet? Ten muz v tom bytě nebydli? Pokud chodi do prace, mají oba stejně povinnosti a něco z toho by na sva bedra mohl převzít muž…

    1. No pokud neplati najem tak je to trosku divny ne?

  2. Zabalit všechny její věci, dát za dveře a vyměnit klíče u bytu, to je jediné řešení

  3. Tak to pane rychle udělejte.Ta paní jen potřebovala bydlení a zázemi.Až si najde někoho jiného,tak jako Vás ani okem nemrkne.Mám toho víc z vlastní zkušeností!

  4. Tak co třeba jí vysvětlit, že má buď platit půlku nájmu atd a nebo ať si do určité doby najde něco vlastního?

  5. Proč s tím máte problém, ona na vás viditelně ohledy nebere, tak proč je berete vy na ní? Velkorysost má smysl, pokud je druhá strana ocení. Bez křiku, hezky rozumně jí řekněte, že nejste spolubydlící, ale partner a o všem se buď budete domlouvat, nebo jak vám píše nade mnou p.
    Květ, zatím at platí nájem a hledá si něco svého, nebo jí jinej pronájem nejděte sám.

  6. Žena možná nechtěla být závislá, ale když si najde práci a neplatí nájem je to k ničemu. Potřebovala se uchýlit někam, protože neměla dostatek peněz na to aby se o sebe a dceru postarala. Mohla by aspoň najmout nějakou hlídací paní, a nebo si s vámi o tom popovídat. I tak mi však přijde že byste tento vztah měl ukončit. Řekněte jí, že to neklape, a že už u vás dál nemůže bydlet. Ztropí scénu, řekne vám hnusný věci, ale nakonec to pro vás bude lepší. Normálně jí to do očí řekněte, a kdyby, tak jí dejte nějaký čas , kdyby jste se na to cítil.

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.