17. 4. 2021
Autor: Daniel Labounek
zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia

Nikdy jsem netoužil prohánět mladé holky. Žil jsem si spokojený rodinný život s manželkou a myslel, že spolu i zestárneme. Život to však chtěl jinak a manželka mi jednoho dne donesla na podepsání rozvodové papíry. Důvodem bylo, že už...

Článek byl zpracován na základě příběhu zaslaného čtenářem. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

Nikdy jsem netoužil prohánět mladé holky. Žil jsem si spokojený rodinný život s manželkou a myslel, že spolu i zestárneme. Život to však chtěl jinak a manželka mi jednoho dne donesla na podepsání rozvodové papíry. Důvodem bylo, že už se jí prý vůbec nevěnuji a jsem raději více v práci než s ní.

Nechtěl jsem jí bránit ve štěstí

Když mi dala na stůl rozvodové papíry, tak jsem z toho byl opravdu překvapený. Vzal jsem si čas na rozmyšlenou a došel k závěru, že jí nebudu stát v cestě.

Myslel jsem si, že si asi někoho našla a začne jiný život. Děti už jsou dávno z domu, takže v podstatě zase o tolik nejde.

Manželka to však myslela jen jako provokativní akci, abych si něco uvědomil. Já jsem však náš rozvod dotáhnul do konce a jsem za to teď opravdu rád.

Jen je mi trochu líto, že manželka zůstala takhle sama a zanevřela na všechny a na všechno. Ale za to já přece nemůžu, já chci žít dál.

Po roce jsem si našel o 30 let mladší přítelkyni

Asi po roce mi samota začala vadit, tak jsem se rozhodnul někoho si najít. Udělal jsem si profil na seznamce, na kterém jsem si dal záležet, a hned první odezva dopadla dobře.

Díky tomu jsem potkal Pavlínu, která je o 30 let mladší. Myslel jsem si, že ji odradí věkový rozdíl, ale ona je se mnou spokojená. Prý má raději starší chlapy.

Jsme spolu už dva roky a skvěle nám to klape. Akorát je trochu trapné, že jsem starší než oba její rodiče a naše první setkání nedopadlo zrovna moc dobře, protože jim Pavlína o mém věku neřekla.

Rodina mi to nemůže odpustit

Ani syn, ani dcera se mnou nemluví, protože jsem si našel přítelkyni v jejich věku. Dcera si dokonce myslela, že se vrátím k jejich mámě.

Ani kamarádi nejsou nadšení z mé nové přítelkyně a nemluví se mnou. Myslím si, že z jejich strany je v tom hlavně závist, ale snažím se na to nemyslet, protože je to můj život.

Zdroj: , the sun, idnes.cz, wikipedia


Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
Přidejte si Top Stories na hlavní stránku Seznam.cz
30 komentářů