16 komentářů

 1. Nikdy nedávat majetek dětem za života největší ch!ba kterou lze udelat

  1. jak kdy … mám 3 dcery,jedna by asi prodala aby pomohla svým dětem druhá je harpagon a třetí dostane vše protože je jediná která se o mne na stáří postará

   1. Podobně jako u mě,nejstarší dcera se jen třepala na peníze a majetek,vymýšlela intriky jak by ze mě peníze dostala,syn vyčůraný hajzlík,který mě chtěl připravit o byt a nejmladší dcera jediná nic po mě nechce a nikdy nechtěla,proto dostane všechno,jediná ona se vždy o mě postarala a pomohla když bylo nejhůř…

  2. Souhlasím s vámi. Připlete se s tím 20 let a nakonec se z toho vyklube samolibej sobec.

   Oprava: piplete se s tím.

   1. A pokud dostane vše jen jedno z vašich dětí (i ty ostatní jsou přece vaše také), tak je rozeštvete proti sobě a jen těžko si některý na vás v dobrém vzpomene! Píšete, jací že to jsou „zmetkové“, ale nikde ani zmínka o možném pochybení ze strany rodičů při výchově!

 2. Syn k…. a Vy velcí dobráci-u mne by měl vymalováno navždy ať se jde synek léčit.

 3. Z mýho, kdysi výbornýho syna, se po smrti manželky (tu mi totálně zmrzačili v liberecký nemocnici a ona po více jak dvouletém neskutečném utrpení loni v květnu zemřela) vylíhnul takovej hamižnej ubožák, že by tomu jeden nevěřil. Na jednání o pozůstalosti si vzal advokáta, aby o nic nepřišel 🙂 ??? a když jsem mu to vytknul, tak mně mimo jiné řek, resp. namajloval, že jsem nemocnej. Koukám, že nejsem sám, kdo se ve svém dítěti totálně zklamal. Nikdy bych to od něj nečekal. Všichni, komu to řeknu a kteří ho znali, nevěřícně kroutěj hlavou. Takže pane, hlavu vzhůru !!! Musíte se s tím vyrovnat, jiná cesta není !!!

  1. Mě by zajímalo, co mu překliklo v hlavě. Nebo čeho jste si jako rodiče nevšimli?

 4. To je svinarna, a jeste ty prachy utrati v automatech… taky bych se s nim nebavila!

  1. Pán má pravdu a je to neštěstí. Někdy to bývá i opačné. Staráte se léta nejprve o mámu a pak 7 let o tátu a pak v závěti vám notář přečte že dědit bude ten co mu pochlebo val. A navrch vám zůstává se starat o hrob aby nebyla ostuda pro rodinu. Jste hodný, děláš a vděk žádný.

  2. Za života se nemá davat nic ani PO,,,,A lžíce po mně VETA

 5. Pane Richarde, nejste sám, kdo přišel díky svému dítěti o byt. Vy ale máte kde bydlet, mě moje dcera, která za moje peníze vystudovala VŠ – psychologii, a které jsem také dala smluvně byt s tím, že v něm mám doživotně užívací právo, byt prodala pod cenou a mě nechala v mých 70ti letech vyhodit na ulici. Dnes se honosí titulem mgr. před jménem a MBA za jménem, je ředitelkou jedné velké firmy a mne nezná. A soudy? hahahaha když jsem podala žalobu na vrácení daru podle § 2072 OZ, pro morální újmu, tak jsem prohrála a přesto, že jsem v důchodu a nemajetná, tak mě odsoudili k tomu abych zaplatila soudní poplatky ve výši 136.000,- Kč. Do 29 let to byla nejlepší holka pod sluncem, všichni mi jí záviděli, pak se zaláskovala a spadl jí mozek do vagíny.

  1. No jo, naočkoval ji chlap. 😀 Takhle jsem pod vlivem chlapa jednala skoro taky. Naštěstí to nebyl byt po rodičích, ani nikom, protože ti už svůj byt zadlužili dávno.

 6. A pak nás, co nechceme děti, nařkávají ostatní ze sobeckosti. Říkají nám, kdo se o nás ve stáří postará? Jaká sobeckost je v tom, nechtít dítě? Sobecký je, mít děti v dnešní době a ještě k tomu z vypočítavosti, aby se jakože o mě měl kdo postarat, až budu nemohoucí.

  Leda hvn. Díkybohu, že nemám děti, nechci děti a že nemám tak obecně už žádnou rodinu. Otec a ostatní už nežijou, matka a příbuzní nejeví zájem a ségře už jsem to vysvětlila – ona sama má děti 4, z toho 3 ve svý péči, tak na co já budu ještě přidávat? Když budu chtít děti, půjčím si nějakou z neteří. 😀 Ono ani o ségřiný děti naše máti moc nedbá, ale běda, jak ji někdo za to zkritizuje. V podstatě je fajn, že se se mnou přestala bavit.

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.