8 komentářů

  1. Proč mne ten příběh vlastně ani moc nepřekvapuje …. ?

  2. Ať se pán drží, moc mu přeji čas strávený s potomky a moc a moc mu držím palce i pěsti.. Velký obdiv a respekt, pokud je příběh pravdivý.

  3. Milý Václave, já si myslím, že přes všechny životní peripetie, kterými jste prošel, je největší dar, že děti jsou nejraději s Vámi a přeji Vám, aby to tak navždy zůstalo!!!…neboť je to vskutku ten DAR NEJVĚTŠÍ!!! Držte se!

  4. Mně to ani nepřekvapuje přes 40let stary chlap a o 15 let mladší frajerka to nemohlo do padnout jinak jediné co mně překvapuje je to že chlapovy nechala děcka to se tak často nevydí.

  5. Zažila jsem to samé ve svém dětství. Matka mně i sestru taky opustila kvůli chlapovi. Zůstaly jsme u táty, ten se časem oženil a vyrůstaly jsme v úplné rodine. Matka se vdala, děti už neměla a manželství prý mněla pěkné. Byli spolu až do jeho smrti. Už jsem ji po těch letech odpustila. Zemřela letos.

  6. Mám dva kamarády, kteří dopadli stejně!! Klobouk dolů před těmito muži, kteří to tak skvěle zvládají. A jejich bývalé ženy si myslím, že budou litovat, že ztratili to nejcennější, co v životě mají!!

  7. Skláním se před všemi,kteří po čase odpustí,i když to ze začátku není lehké. Vyrůstala jsem také v takové rodině,otci jsem již odpustila,i když doteď žije v bludu,že být rodičem a otcem není vúbec dar od Boha.Když se podívám zpětně,co vím,jaké měl dětství,nedivím se,že si vybral karieru před vztahem s dcerou

  8. No a co? Jen je to obráceně. Když zůstane žena s dětmi sama,tak „vevztahu něco chybělo“-asi „mladé masíčko,ale když zůstane chlap,tak slzí půlka zeměkoule

Komentáře jsou uzavřeny. Protože je článek již staršího data, není tak možné přidat žádný další komentář.