Kamil (23): Šel jsem známému na svatbu. Byla to pařba, na kterou nikdy nezapomenu
Jeden můj kamarád má pěknou menší hospodu a tak jsem ji doporučil známému, aby tam udělal svatební hostinu s možností přenocování. Hodně z nás, kteří se rádi napijeme, jsme to vřele uvítali. Byla to nakonec docela velká pařba, pilo se...